Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zuglóban hol van ingyenes...

Capsread kérdése:

Zuglóban hol van ingyenes pszichológiai ellátás?

Figyelt kérdés

Egy pszichológus barátom javasolta bizonyos tüneteim miatt, hogy keressek fel egyet (hozzá, ugye, nem mehetek, mert az etikátlan lenne), de nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy pszichológusra költsek (pedig én is úgy érzem, szükségem lenne rá). Az egyik rokonom Szigethalmon járt pszichológushoz, ott járt neki ingyen az ellátás. Próbáltam rákeresni google-n, de csak a magán orvosok oldalát dobta ki a gép.

Köszönöm előre is a segítséget :)


2013. nov. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem segít( ebben sem) akkor menj el a háziorvosodhoz, és kérdezd meg tőle. Mond el, hogy pszichológus javasolta a dolgot. A háziorvos beutalhat pszichiáterhez, aki szükség esetén kiír neked egyet, TB-re.
2013. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utolsó:


A barátja nem segítHET neki, nem csak az etikátlanság miatt, de mivel barátok, ezért nem lenne meg a kliens-pszichológus határ, aminek meg KELL lennie egy sikeres terápiakor. Kérdező: menj el a háziorvosodhoz, ő beutalhat :)


Egy pszichológus hallgató.

2013. nov. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!