Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, milyen gondolata...

Pánikbetegek, milyen gondolataitok szoktak lenni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy ez nekem pánikbetegség vagy sem. volt már többször hogy mikor felzaklatott valami és nagyon sírtam, nem tudtam abbahagyni, és egyik pillanatról a másikra nem kaptam levegőt, fulldokolni kezdtem sírás közben, minden felgyorsult, remegtem, egyszerűen csak arra tudtam gondolni hogy nem kapok levegőt és a zeszkető kezemmel a torkomat fogtam, és közben alig láttam, csak kapkodtam.

Bocs hogy furán írtam le, én se tudom pontosan mi ez nálam, ezért nem tudtam jól megfogalmazni.

De azt tudom, borzalmas érzés.

Akkor múlik el ha megnyugszom. Mindig akkor jött rám mikor szüleimmel veszekedtem, és nővérem is ugyanebben a cipőben jár.

2013. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorongásommal kapcsban jön a gondolat
2013. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deliverance ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez tényleg pánikbetegség-e. De ha elindulok valahová és arra gondolok, hogy ha akkor épp rosszul lennék, nem tudnék mit csinálni, akkor egyből hányingerem lesz és van amikor a hasam is megy. Szörnyű érzés, néha ájulás közeli állapotban vagyok, de 1-2 óra múlva elmúlik.
2013. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovács kody válasza:

szia!


nem tudom ez hasznos válasz lehet- e?! én 8 hónapja szakítottam a volt kedvesemmel örökre! rengeteget veszekedtünk stb.... a sok idegeskedésem miatt pánik beteg lettem. pl mostanság gyakori dolog nálam, hogy le fekszem este auldni majd mikor kis idő múlva fél álomba merülök egyszer csak a semmiből rám jön lég szomj görcs! arra kelek fel, hogy semmi levegőt nem kapok!!! gondold el így fel kelni az álmodból, hogy nem kapsz levegőt miután arra kelek fel, hogy nem kapok levegőt és halál félelem jön rám.Tudom, hogy el múlik de nagyon rossz érzés a szívem 3x gyorsabban ver. Tehát tök nyugodtan le fekszem és arra kelek fel rá 1 órán belül, hogy meg fulladok és az van bennem, hogy meghalok! Egyébként azt hozzá kel tegyem, hogy miután felkelek és úgy kapkodom a levegőt mint az állat hiába veszm a lebegőt még sincs elég oxigén a szervezetembe pedig jó nagyokat sóhajtok! Ebből sosem fogok ki gyógyulni a gyógyszerekkel lehet kezelni de meg gyógyítani nem!

2013. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Nálam ez régebben minden buszajtó bezáródása után kijött: erős szívdobogás,levegőért való kapkodás. Mozgólépcső nálam elképzelhetetlen volt még kísérővel is.A tömegben való áthaladás a zebrán "emberpróbáló" feladat volt. Gyakorlatilag a képzelet vagy az agy levetít előre több szituációt hogy én ott összeesem ,körbe állnak.....na ez már tényleg nálam a múlt,noha megszenvedtem alaposan.
2013. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!