Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek bajom lehet?

Szerintetek bajom lehet?

Figyelt kérdés
Ma leültem a Dunánál egy kőre és olvastam egy könyvet, és mikor felálltam, hogy elinduljak hazafelé, rám jött az az érzés, hogy mi van, ha megöltem időközben valakit, és visszamentem megnézni...:/ és az jutott eszembe, mi van, ha elfelejtettem, hogy kárt tettem valakiben? munkahelyen is folyton streszelek, mert ott is kapkodok és elfelejtek dolgokat, és most összefüggésbe hoztam a kettőt, hogy mi van, ha most is elfelejtettem valamit! Jártam pszichiáternél, de gyógyszert nem nagyon szeretnék szedni :(( Most jógázni kezdtem el nemrégiben és az nekem ténylegesen bejött, mert teljesen megnyugtat és átmozgat és feltölt, meg jó dolgot tesz velem. Skizofrén vagyok? Segítsetek, kérlek !!! :(

2013. nov. 10. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog! Sürgősen menj vissza a pszichiáterhez,mert kezelésre van szükséged.
2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.Valami baj lehet veled ugyan úgy érzed kihagy az agyad,de nem csak nem veszed figyelembe és "elmész" mellette akár csak a légzésnél(hisz azt se figyeled csak ha akarod.)Igazából ez csak stressz túl sok felesleges dolgon gondolkodsz,de semmiféleképpen sem betegség pláne nem skizofrén az más :) Az emberek sok mindenre gondolnak és pont ez az egyik jó tulajdonságuk.Ne érezd magad rosszul TE biztos nem öltél meg senkit.Ugyan lehet van olyan rossz érzésed kitudja egy másik univerzumban lehet tényleg megöltél valakit,de TE jelen világban nem tettél ilyet. Az agy gyakran szeret játszani veled és ez fordítva is igaz,de azt kevésbé veszed észre igazából ez is egy feltételes folyamat.Szóval nyugodj meg nincs semmi baj :)


ui.:Remélem segítettem,ha akarsz beszélni erről még küldj privát üzenetet.

2013. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!