Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Túlzásba viszem?

Mit tegyek? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Nos,én mindig egy csendes és félős lány voltam,alig mertem beszélni valakivel,de ahogy új osztályba kerültem 9-től a barátnőmmel nagyon megnőtt az önbizalmam,ahogy mondanak valamit vagy viccelődnek rögtön visszamondok,hogy "anyád,apád,kicsi szaros",stb. :D Nem tudom mi van velem.

A szoc.fóbiám csak néha jön elő.

Túlzásba viszem a kommentálást ?


2013. nov. 10. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez NEM önbizalom, hanem símán bunkóság és IGEN, EZ túlzás.
2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok,tudom,de ha a többiek is így beszélnek akkor én beszéljek szépen velük ?
2013. nov. 10. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor legalább kúltúrembernek tartanának. AZ önbizalom OTT kezdödik, hogy nem mégy a bunkók után birkamódra, hanem önmagad vagy.
2013. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát szerintem nincs bajod.Igen kicsit "bunkó" vagy és ez másoknak rosszul eshet.Te viszont ezzel a megnyilvánulással akarod kimutatni,hogy már pedig te nem is vagy szoc. problémás.Ilyen velem is előszokott fordulni bár én inkább rossz dolgokat csinálok rossz időben nálam így jön ki ,ha barátkozni akarok/jobban megismerni az illetőt olyankor túlzásokba esek.Véleményem szerint nálad is valami ilyesmi lehet ,mert azt akarod,hogy közéjük tartozz és rendben is,de igen kicsit lehet túlzásba viszed.Ne reflexből csinálj ilyet,hanem enyhébb módon,de hasonló módon mond amit akarsz és nem lesz gond :)
2013. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!