Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy többé nem ihatok alkoholt egy betegség miatt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

válasz helyette, másik szenvedélyt!

pl. keresztrejtvény fejtés, sakkozás, kézimunkázás, de a jó csoki is megteszi, ha nem vagy hízásra hajlamos!

(a jó közérzetet, boldogság hormonokat a CSOKI is gerjeszti, nem kell hozzá pia!)

2013. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyorsan
2013. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged? milyen gyógyszereket szedsz?
2013. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
varixot találtak a gégémbe
2013. nov. 11. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, ez műtéti úton kezelhető, nem?
2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én nagyon depis lennék. De szerintem akkor átállnék a fűre, vagy egyéb természetes és gyenge drogra.
2013. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak még egy páran, akik nem ihatnak alkoholt, és egész jól megvannak! :-) Ha szereted, és a barátaiddal töltött időhöz is hozzátartozik az alkoholfogyasztás,akkor elhiszem, hogy rossz most neked, de hidd el, hozzá fogsz szokni. Gondolj bele, mi lenne, ha mondjuk cukorbeteg lennél, akkor nem csak az alkohol lenne tilos...
2013. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!