Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió és szorongás ellen...

Depresszió és szorongás ellen gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést mert jó pár honapja leáltam a gyógyszerekel! Valaki tudna pár tanácsot adni nála mi vált be depreszió vagy szorongás ellen? Ma voltam futni + sétálni! Meg szedek Magnéziumot és Omega 3-at! :) Orbáncfű teát szoktam még főzni! :)

2013. nov. 2. 18:51
 1/5 anonim válasza:
És hogy érzed magad? Mert én is tablettàt szedek, volt egy kényszerpihenö, ami borzalmas volt...nekem nélküle nem megy, de nyilvàn nem szedhetem addig, amig meg nem gyogyulok!
2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát konkréten nem akkarok gyógyszer függö lenni! meg semmi ilyen! Hát változó! Van hogy nagyon rossz mint ma! Holnap is megyek futni meg ilyenek! Állitólag az segit!
2013. nov. 2. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
én ki fogom próbálni a tirptofánt
2013. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyagokkal (gyógynövény, gyógyszer) elérhetsz javulást, de gyógyulás a legritkább esetben fordul elő. Többféle depresszió van, de csak kettőre hat az antidepresszáns. Gyógyulás a pszichés kezeléstől várható.

https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k

2013. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne gyógynövény és természetes alapú B vitaminokat, lyciumot, méhpempőt, mézet, ginkgót, teát stb fogyasztanod.Jobbulást!
2013. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!