Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zaklat egy elmebeteg az...

Zaklat egy elmebeteg az oldalon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írtam ki nemrég egy kérdést egy pszichés problémámmal kapcsolatban. Erre biztos magában,hogy nekem inkontinencia pedig sose volt vizeletproblémám nem csöpög meg semmi. Nem tudom honnan szedi de biztos benne és ezzel traktál és teljesen biztos abban is hogy hamarosan lesz. Számomra ijesztő én segítséget akartam és kitudja hány szerencsétlen áldozatát idegeli és ijesztgeti.
2013. nov. 14. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne


törődj

vele.

2013. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ő ebben leli az örömét, erre rázza a jancsit, az ő baja. Ha privátban zaklat, be tudod állítani, hogy ne kapj tőle több üzenetet, ha megnyitod a levelet, asszem ott van rögtön jobboldalt valahol. Nem kell ezekkel foglalkozni, nekem is írogatnak idióták, meg szerintem mindenkinek.
2013. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyt írok,hogy sokszor rossz a kedvem sokat idegeskedek meg rosszul vagyok fáj a fejem és ebből leszűrte :DD neten keresztül,érdekes.
2013. nov. 14. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Letiltod, és nicsak, máris nem zaklat tovább. Szívesen.
2013. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele
2013. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a nickneve? Megírod privátban?

Mert velem is ez van állandóan...-.-

2013. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az üzenete alatt jelöld be, hogy "Nem fogadok tőle több üzenetet". Esetleg jelentsd emailben a moderátoroknak.
2013. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!