Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komolyan! Szerintetek nem...

Komolyan! Szerintetek nem vagyok egy kicsit bogaras?

Figyelt kérdés

Mindent 3-szor, 7-szer v. 12-ször akarok megcsinálni. Nem bírom ki, ha abban, amit tudok, van egy nagyon apró nem ismert pont. Hirtelen haragú vagyok, de nagyon. karácsonykor ahelyett, hogy kint lennék a családommal az étkezőbben, illetve nappaliban és konyhában, és élvezném a hangulatot bent folytatom a neten a srácok srácok önfeledten folytatott stírölését, persze nem élőképen, kedves kísérletezek, kizárok mindent, csak az van, ami érdekel.

Érdekes, ugye? xD

13/f



2013. okt. 5. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
apró, nem ismert pont*
2013. okt. 5. 22:56
 2/9 A kérdező kommentje:

Karácsonykor*

Atya ég, van pár hibám, bocsi :D

2013. okt. 5. 22:56
 3/9 A kérdező kommentje:
étkezőben*
2013. okt. 5. 22:57
 4/9 A kérdező kommentje:
hangulatot, bent folytatom
2013. okt. 5. 22:57
 5/9 A kérdező kommentje:
A 'kedves'-et meg minek írtam oda?
2013. okt. 5. 22:58
 6/9 A kérdező kommentje:

önfeledt stírölését*

HA van még, amit nem vettem észre, akkor bocsi :D

2013. okt. 5. 23:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Oh, majd elfelejtettem, aki azt szeretné mondani, hogy 'Nem mondhatod biztosra, hogy meleg vagy, mert még fiatal vagy!', annak azért elmondanám, hogy olyan jó ítélőképessége és éntudata és önismerete nagyon kevés embernek van, mint nekem. Illetve a heteroszexuális egyének is tudják, hogy azok, meglehetősen korán! Én is tudom, mire vágyok!
2013. okt. 5. 23:09
 8/9 A kérdező kommentje:

A homofób válaszok pedig jöhetnek, nem szeghetik kedvemet ;))))

Tudom a biológiai okát, nekem ennyi elég ahhoz, hogy elfogadjam magam!

2013. okt. 5. 23:12
 9/9 anonim válasza:
Lehet, hogy kényszerbetegséged van de ezt én nem tudom megmondani neked ez csak egy sejtés és kevés az infó. Nézz utána, beszélj egy szakemberrel.
2013. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!