Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az normális dolog...

Szerintetek az normális dolog ha az égen vagy világos háttérnél apró mozgó fehér pontokat lát az ember?

Figyelt kérdés
Ez valami idegrendszeri dolog és ezt mindenki észleli mert némelyek igen némelyek nem mi lehet ez a káprázás, mitől lehet?

2013. nov. 16. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális... Ez az üvegtesti homály nevezetű betegség velejárója - elvileg. Én is látom őket.

Az üvegtest szabályos kollagénszerkezete kissé felbomlik, amiatt láthatóak azok az idegesítő sötét, homályos, úszó foltok. Később a sérült területeken sejttörmelékek stb. akadhatnak fenn, emiatt látjuk a fehér kis villanásokat. Nekem az utóbbi időben annyira felszaporodtak, hogy már nem is nézek az égre :( Elmentem szemészetre, ketten is megnézték, de azt mondták, hogy nincs mit tenni :(

2015. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!