Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek szerint tényleg elmebeteg...

Ezek szerint tényleg elmebeteg lennék?

Figyelt kérdés
találtam egy oldalt, ahol felvoltak sorolva az elmebetegség tünetei, és 10/10 passzolt rám:S pedig 5-ös tanuló vagyok, és jól rajzolok. vagy még csak a kezdeti fázisban vagyok és lefogok rontani?
2013. nov. 19. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen tünetekre gondolsz?


Mi ezt nyilván nem tudjuk neked megválaszolni amúgy, olyat kell kérdezned, aki ismer téged...

De nem tartom valószínűnek, hogy elmebeteg lennél. :)

2013. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán hipochonder :D
2013. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, ti félre értetek. járok pszichológushoz és pszichiáterhez is kellene, és egyre rosszabb az állapotom, de nem tudják mi bajom
2013. nov. 19. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:

jelei:

• Makacs depresszió – mélyebb, mint amit külső ok indokolna.

• Kóros gyanakvás, hogy egyesek ártó szándékkal terveket szőnek az illető ellen (paranoia).

• Reménytelenség érzése vagy az önuralom hiánya.

• Öngyilkosság fontolgatása.

• Alvászavarok.

• Elhúzódás az emberektől.

• Indokolatlan félelmek, fóbiák.

• Szexuális nehézségek.

• Önpusztító viselkedés, például Szenvedélyes szerencsejáték, italozás, kábítószer-fogyasztás, evéskényszer vagy túlzott koplalás.

• Téves eszmék és érzékcsalódások.

2013. nov. 19. 20:20
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó előttinál csak az evéskényszer és a kolalás jellemző.. egyikszer túl sokat eszem és hízok, egyikszer meg szinte nem is eszek és fogyok..
2013. nov. 19. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ezek nem az elmebetegség jelei. Inkább a melankolikus és hipochonder emberre jellemzőek.
2013. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az orvos szerint nagyon beteg vagyok
2013. nov. 19. 21:02
 8/9 Arnold901005 ***** válasza:
"pedig 5-ös tanuló vagyok és jól rajzolok" - Ez még nem zárja ki a bajt, én pl. skizo vagyok, mégis jó tanuló voltam és jól is rajzolok. Ha a pszichológus szerint baj van, akkor valami nyilván van tényleg, de mi nem tudhatjuk, főleg ha még ők sem tudják. :-))
2013. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól rajzolsz? Raknál fel képet? :)
2013. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!