Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet, hogy nem...

Mi bajom lehet, hogy nem nagyon merek beszélni emberekkel?

Figyelt kérdés

Tudok beszélni idegenekkel, férfiakkal, de olyanokkal, akik ismernek már régóta, pl. falubeliek, és nem szimpatikus emberek számomra, nem merek beszélni.

Kisebbségi érzésem lesz, mert szegény vagyok, és nincs mire felvágnom. Az a tendencia, hogy itt csak a gazdagokat nézik valamibe, akár akik tisztességtelen úton gazdagodtak meg.


2013. nov. 27. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess a szegényekkel :D
2013. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld. Közelíts más nézőpontból: megkíméled magad egy csomó hülyétől.
2013. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: természetesen azokra az emberekre gondolok, akik lenézik a szegényeket....
2013. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló.
2013. nov. 29. 23:28
 5/5 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok, teljesen ismeretlenekkel jobban tudok beszélgetni mint akiket már régóta ismerek látásból.

Először azt nézd meg te mit akarsz. Akarsz velük beszélgetni? Mit akarsz te tőlük? Ne azt próbáld kitalálni, hogy nekik mi lehet a céljuk, mert amíg azt nem tudod hogy te mit akarsz, addig nagyon nehéz lesz.

2013. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!