Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok Miskolcon jó...

Xobacicus kérdése:

Hol találok Miskolcon jó pszichológust?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben regisztráltam erre az oldalra. Egy éve tartó lelki válságban élek. Vagyis inkább élő hullaként létezem . Utolsó próbálkozásom lenne az, hogy felkeresnék egy pszichológust. Úgy érzem egyedül nem vagyok képes talpra állni. Nagyon megköszönném, ha ajánlanátok egy megbízható, odaadó és valóban a betegért mindent elkövető pszichológust. Sajnos pénzem nem igazán van rá jelenleg, ahogy néztem általában az árak 6000 ft körül mozognak. Van olyan aki ennél olcsóbban is dolgozik? Akár szakrendelés is jó nekem, vidéki vagyok, nem Miskolcon élek, de elsősorban ott keresnék valakit.

2013. nov. 28. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr Vas József, korábban a Csanyikban volt, hogy most miként érhető el, nem tudom.
2013. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vas József dec 10-éig nincs bent, csak gondoltam szólok.
2013. nov. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!