Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondanátok nekem olyan pszicho...

Mondanátok nekem olyan pszichológust vagy pszichiátert (nem tudom mi a kettő között a különbség) dadogásra, aki Miskolc közelében vagy Miskolcon rendel?

Figyelt kérdés
Jártam logopédushoz több évig néhány évvel ezelőtt, de nem igazán akart elmúlni. Ezért próbálnék most valamilyen szakértőhöz fordulni, mert én úgy tudom, hogy igen sokszor a logopédus nem tud segíteni, ha valami más miatt dadog az ember. Ha jól emlékszem, kb 8-9éve dadoghatok. Eddig nem gátolt sok mindenben, de mivel idén érettségizek majd, ezért is jó lenne ha egy kicsit is tudnék enyhíteni ezen.
2013. aug. 7. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A pszichológus bölcsész és beszélgetéssel gyógyít.

A pszichiáter orvos és gyógyszerrel gyógyít, amihez jön a pszichoterápia.


Neked szerintem elsősorban neurológushoz kellene fordulni, és ha ő nem tud segíteni, csak akkor továbbmenni.

2013. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
kineziologust vagy hasonlo alter gyogyászt keress. pénzbe kerül de a pszichologus csak beszélget a pszichiáter meg agyontöm gyogyszerrel. a kineziologus az okát szünteti meg,a lelki eredetét.
2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezek a kezelések kb mennyibe kerülnek? Illetve Miskolc környékén vagy Miskolcon tudnátok nekem mondani ezzel foglalkozó szakembereket, akik jól csinálják ezeket a dolgokat?
2013. aug. 7. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:

változo ki mennyiért csinálja(kineziologiát), de nem lakom ott nem tudom kihez érdemes menni,keress rá googleban hátha kidob még véleményeket is hogy ajánlják e.


az árak általában 5-15000 között vannak sajnos. és általában több alkalom ez töled függ mennyire változol.


amugy nem tom ki szavazott le nullára de attol hogy nem hiszel benne még létezik és lehet h másnak nem hülyeség.....csak azért mert neked az....

2013. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szavaztalak le # 4. Volt már dolgom pszichológussal és pszichiáterrel is. Azok tényleg segítettek. A kineziológus? Áhh.... szerintem ez is csak egy egyszerű áltudomány.


Elhiszem, hogy használ embereknek, de nem több szimpla placebo hatásnál. Úgyhogy annak, aki nem hisz benne, marad a konvencionális orvoslás.

2013. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen hinni kell benne de nem azért mert varázslat és akkor müködik ha elhiszed hanem azért mert ha elzárkozol az energiák nem ugy mennek nem tudnak áthatolni rajtad és ugy valoban nem segit.


de ugynaugy tartom a véleményem csak mert neked nem jött be még lehet jó.


és a pszichologia jobb, az csak dumál.


a pszichiáter meg tünetileg kezel nem szünteti meg az okot csak a tünetet(jo nem minden esetben) de közben halálra drogoz.


a kineziologia valoban olyan dolog amit saját magad is meg tudnál tenni, de ö segit felgyorsitani a dolgokat.


és felölem lehet placebo bár én nagyon energiapárti vagyok,de ha drogok nélkül gyogyulok az már megér bármit.

2013. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*a pszichiáter meg tünetileg kezel nem szünteti meg az okot csak a tünetet(jo nem minden esetben) de közben halálra drogoz.


Pont hogy nem. A pszichés betegségek hátterében vagy következményeként lehetnek szervi betegségek, amiket gyógyítani kell. ÉS mint írtam, mellé feltétlenül szükséges a pszichoterápia, mert a gyógyszer nem elég.


*a kineziologia valoban olyan dolog amit saját magad is meg tudnál tenni, de ö segit felgyorsitani a dolgokat.


Véleményem szerint kizárólag olyan betegségek kezelésére alkalmas, amiket saját magad okoztál magadnak. Tehát nincs mellette vagy a háttérben szervi betegség vagy olyan esemény, ami előidézte a betegséget.


Mindenki abban hisz, amiben akar, de vannak olyan problémák, amiket komolyan kell venni. A kineziológusokat melyik egyetemen képzik? Én nem hiszek a kézrátételben. És a kérdezőnek sem azért van baja, mert a Mars meg a Jupiter együtt áll.

2013. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elfogadom az indokaidat de a lényeg ugyanaz harmadszorra is. van aki hisz van aki nem.ettöl nem kell senkit elitélni és lepontozni. ennyi...
2013. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!