Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki vett már be 2-nél több...

Valaki vett már be 2-nél több 0,25 mg frontint? Ha többet veszek be egyszerre az ártalmas?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mik a mellékhatások? Mert én kettőt bevettem szédített és elálmosított.

2013. dec. 4. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Olvassa el a betegtájékoztatót,vagy kérdezze meg kezelőorvosát,gyógyszerészét!
2013. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Frontinból minden mennyiség ártalmas. Nem arra találták fel, hogy ne legyen ártalmas, hanem hogy el lehessen adni. Amíg lesz aki beveszi, addig oké.


Mondjuk elég nagy önpusztítás a téma. De mindenki úgy él, ahogy akar.

2013. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vettek már be 2-nél több 0,25-ös frontint. Amíg nincs hozzászokva valaki, addig szédül és álmosodik tőle, de ez nem a mellékhatása, hanem a hatása.
2013. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én napi 1,5mg-ot veszek be általában, de kórházban 2,5 szedtem napi szinten, ami 10 db 0,25-nek felel meg.

Sokan sokkal többet szednek, mert egy idő után a kis dózishoz hozzászokik a szervezet és már nem hat úgy mint az elején és emelni kell. Ha olyan 10 mg körül veszel be, attól is csak mélyen és sokat alszol, meg másnap bamba leszel kicsit...

2013. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
meg meghal a hormonrendszered egy életre, de az mellékes.
2013. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vettem már be 50 mg-ot is 2 nap alatt. Elvileg tudatomnál voltam, mászkáltam, csináltam a dolgomat, de nem emlékszem semmire.
2013. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

uhh, le lettem pontozva.

ezennel elnézést kérek, igaz a gyógyszereknek nincsen mellékhatásuk, nem okoznak maradandó károsodást sem :D

2013. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak addig "élveztem", míg nem szokta meg a szervezetem.... Azután többet és többet szedtem ( 0.25ös volt az is) Aztán egyszer csak abba hagytam és azóta nem szedem, ennek már fél éve.
2013. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!