Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez valamilyen psziché...

Mi lehet ez valamilyen pszichés betegség?

Figyelt kérdés
Amikor veszem a levegőt gyorsabban dobog a szívem és amikor kifújom akkor lassabbam. Ha valakinek van ilyen akkor írjon már hogy mi tud segíteni. Nem mindig érzem ezt csak akkor amikor odafigyelek a levegővételre. És az miért van hogy amikor felállok a székből elkezd gyorsabban dobogni és utána lelassul,de ez se mindig. Igaz kényszerbetegségem van szerintem mert ismételgetek szavakat,tárgyakat pakolgatok pl: ha valamit hallok ami nekem nem tetszik akkor mondogatom hogy "nem,nem,nem" vagy hasonlókat,de sokáig. Vagy ha valamit olvasok és ha hibásan olvasom akkor annyiszor kezdem elölről ameddig nem sikerül. Sokat szorongok,feszült,ideges vagyok és állandóan aggódom. Nem is merek aludni csak ülve és akkor is csak keveset. Orvosnál voltam vérnyomás,EKG,vérkép,hematológia minden negatív. Volt kétszer pánikrohamom is. És buszon sem merek egyedül utazni. Aki tuja mi lehet ez az segítsen már,mert már nem bírom tovább.

2013. dec. 4. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj, nem írt neked erre senki :(

Amikor veszed a levegőt és gyorsabban dobog a szíved az szerintem természetes, nekem is ez van. Minden természetes amit leírtál, csak neked azért fura mert figyeled a szívdobogásod, légzésedet, nekem is volt ilyen :)

Amiket utána írsz, tipikus kényszerbetegség tünetek, az viszont aggasztó hogy nem mersz aludni rendesen- előbb utóbb kikészül a szervezeted. Mindezeket a szorongás okozza neked, a stresszt és a feszültséget kéne csökkenteni, tudom nehéz, mert én is ebben a cipőben járok... Szedj homeopátriás készítményeket (Valeriána, Valeriána Relax, Hova) és igyál gyógyteákat (Orvosi citromfű- jó erősen kifőzve nagyon eltud lazítani)

2013. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Kamillateát szoktam inni és 0,25 mg-os frontint szedek. De kipróbálom amiket írtál,
2013. dec. 5. 17:38
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor szerinted nem szervi bajom van.
2013. dec. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!