Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, volt pánikbetege...

Pánikbetegek, volt pánikbetegek, nem lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel beszélgetni, aki tudja milyen. :)

2013. dec. 4. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Te melyik csoportba tartozol?
2013. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán a legjobb leírás a gyógyuló pánikbeteg.
2013. dec. 4. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mostanában döbbentem rá hogy pánikbeteg vagyok főleg a mai napon éreztem igazán ezt.

Egyik ismerősöm szerint a társasági élet hiánya miatt vagyok az a régi bántások miatt amik ugye bennem maradtak és emiatt kezdtem el félni, eddig is volt ilyen de mindig lebírtam győzni de ma már egyszerűen úgy kitört belőlem hogy inkább elrohantam a francba. Nekem mondjuk tömegiszony az ami tesz rá, ez már gyerek korom óta így van sajnos ez valamilyen szinten örökölt betegség, de azt is eltudom viselni egy idő után csak hirtelen ha bekerülök egy tömegbe akkor mindig elkap a pánik de utána már semmi gond nincs, tavaly amikor a nem túl tartós baráti körömmel mentem el bulizni akkor semmi baj nem volt érdekes módon, jó volt is bennem már elég sok szesz tehát részeg voltam mint a disznó, akkor kikeltem önmagamból és a csajozáshoz is elég bátor lettem, pedig megvan rá az okom a félelemre régi csalódások, kinézetem miatt, de akkor feloldódtam meg régen is ez volt a gond és józanul sem volt gondom az ismerkedéssel sokszor utaztam tömeg nyomorba a buszon, sosem tört rám a pánik de most egy hirtelen kis sorban állástól és amikor egymásra pillantottunk egy szép lánnyal hirtelen bepánikoltam. Nem tudom mi volt ez mert mostanában elég gyakori pedig a munkahelyemen is megállom a helyem simán odamegyek mindenkihez meg a gyáron belül is mosolyogva köszönök rá az idegenekre főleg a csinos lányokra, de nem értem a dolgot miért tört rám, pszichológushoz nem megyek el mert nem látom értelmét meg dolgoztam is olyan helyen ahol lelki betegekkel foglalkoztak és amiket ott hallottam hogy sokszor egyes orvosok csak rátesznek még egy lapáttal a pénzük végett így undorodom ezektől a helyektől elég ha egy ismerősömre tekintek vissza ahogyan elbántak vele, ahogy begyógyszerezték, és szinte elkábították az agyát.

Na mindegy én is csak azért írtam mert ó lenne egy kis tapasztalat szerzés egy idegentől mondjuk hogy ő mit mond erre meg neki mik az "élményei".

2013. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én már túljutottam rajta. Ha kérdésed van tedd fel. Erről nyilvánosan nem javaslok beszélgetést, mert sok kotnyeles vendég lenne.
2013. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Megkaptam az üzenetedet, de elég sokat levelezek, és most a GYK nem enged válaszolni. Írd meg a gondodat, segítek szívesen.

2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pánikbeteg vagyok...Szívesen beszélgetnék veled! :)
2013. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok rajta, legalábbis le tudom győzni a rohamokat (amikor érzem, hogy jön, akkor leállítom).

A pánikbetegség ugyanis olyan, mint a dohányzás...

Leszokni nem lehet, csak abbahagyni. :)

2013. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!