Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak velem van így, mentális...

Csak velem van így, mentális problémára utal?

Figyelt kérdés

Nem egyszer szívtam már marihuánát, de nálam valahogy nem olyan a hatása mint másoknál. Egyszer-kétszer volt csak az, hogy jól éreztem volna magam.

Az elszívása után nagyon furán szoktam érezni magam, a testem elgémberedik, elkezdek sétálgatni és muszáj lesz megállnom, mert különben ilyen furcsa bizsergés van a lábamban ami nekem egyáltalán nem jön be, a lábamban van a legrosszabb érzés, mintha az idegeim megbolondultak volna szorongást érzek az egész testemben és nem tudok ellazulni.(Alapjáraton se vagyok valami laza). rossz gondolatok jutnak eszembe, remegek, fázok, egész testemben remegek. A mellkasom fájni kezd, a szívem gyorsan ver, muszáj leülnöm a földre gondolkodni, volt már halálfélelmem közben, próbálom elterelni a rossz gondolatokat, de csak jönnek és jönnek, nem bírom elterelni őket, és ezek miatt még rosszabbul jön ki a hatása, kb. ilyen az első harminc perc, utána fel tudok kelni, mászkálok, zenét hallgatok, akkor valamivel jobb lesz és röhögni is tudok, utána már olyan mintha repülnék semmi gond. Társaságba sincs másként, elszívás után jön az idegen érzés, a félelmek, a mingyárt megőrülök érzés. Nézek másokat nekik semmi bajuk.

Nagyon ritkán van, hogy jól jönne ki a hatása, emiatt már nem is csinálom, mert olvastam, hogy felszínre hozza a mentális problémákat és a hatás függ az állapotodtól.

Nagy nehezen meg tudom állni, hogy a parák ne törjenek elő, de akkor nem tudom átérezni a repülést, és semmi értelme, ha folyton koncentrálnom kell, hogy jól legyek.

Alapból elég szorongós gyerek vagyok, depressziós is szerintem.Ne fogyasszak tovább ilyen szert mert megőrülök?

Ez bizonyítja, hogy komoly lelki bajaim vannak, vagy csak nem jön be ez az érzés?

Ja és leírom, mielőtt még drogosnak neveznétek, nem éltem vele rendszeresen, csak néha-néha használtam.


2013. dec. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
add ied az sponglit Szkuvi pls !
2013. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ..
2013. dec. 8. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem mit írt: "ha szívod, te is ide jutsz"
2013. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NE SZÍVJ TÖBB FÜVET! Azt hittem, ezek után ez egyértelmű. Ha még csak nem is érzed jól magad tőle, akkor végképp nem értem, miért csinálod.

Reméljük, komolyabb bajod nem lett. Ha mentális problémáid vannak, fordulj orvoshoz.

2013. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam felszínre hozhat mentális problémákat. Nem ér annyit az egész.
2013. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!