Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már 3 hónapja szedek cipralexe...

Már 3 hónapja szedek cipralexet, három hete 20 mg-ot pánikzavarra és frontinfüggőségre, dé még mindig eszem a frontint, napi 4 mg minimum megvan. A paretin segíthet?

Figyelt kérdés

#frontinfüggőség #paretinra váltás
2013. dec. 9. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a vessző utáni részt kissé nem értem, csak onnatól, hogy mindennek ellenére, tovább eszed a frontint. Csak tippelek: ez ellen kaptál paretint? Vagy ez honnan jött? Bízok benne, hogy az orvosod írta. Akkor biztosan segít, ha betartod az utasításokat. A 4 mg frontin meg nem olyan sok. Cipralexet mennyit szedsz? Azt emelte az orvosod 20 mg-ra? Mert úgy szokták...
2013. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, az a helyzet, hogy cipralexre lettem beállítva már 3 hónapja és 3 hete szedem az orvos által megemelt 20 mg-ot, az a cél hogy oldottabb legyek, ne szorongjak mindig, 5 éve szedem a frontint napi 4 mg-ot,de nem érzek javulást, ugyanúgy kéri a szervezetem a frontint mint eddig, korábban a paretin lett elsőre ajánlva de attól tartottam Szendi Gábor írásai miatt.Lehet, hogy válatam kell? vagy több komponensű gyügyszer fog kelleni, nagyon függök a frontintól, nem merek még mindig elmenni sehová nélküle, pedig már régóta szedem a cipralexet.Tudsz segíteni valami tanáccsal? Üdv. Laci
2013. dec. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!