Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lefekvés korán?

Pegazus900 kérdése:

Lefekvés korán?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés és azért van baj az alvással, mert mindig túl későn fekszem le...

hajnali 1-2 és 8-kor kelni kell :S

Viszont ha meg le fekszem például este 8-9-kor akkor meg ugyan úgy fent maradok hajnalig csak éppen fekszem és nem foglalom el magam.

15f szóval ne gyógyszereket meg altatókat írkáljatok...



2013. dec. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le legkésőbb 10-11-kor, tv kikapcsol és ne agyalj, ne gondolkozz, pihenj. Szép lassan el fogsz aludni.
2013. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is késő van, én bármikor igen hamar elálmosodom kényelmes helyzetben (babzsákfotel) egy nem nagyon izgalmas filmen... Bár nem ez szokott lenni a célom. Viszont van egy trance albumom, ami szinte bármikor elámosít, meglepően hatékony. Kellemes, de roppant altató zene :D Persze ezek a dolgok emberfüggőek is bizonyára.
2013. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olvasás, ágyban rajzolgatás is hasonlóan elaltat. Igazából nekem remek alvókám van, csak sose akarok lefeküdni... De az olvasás nagyon sokakra gyakorol altató hatást este, úgy tudom.
2013. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad, és hidd el, jól fogsz aludni. Ha pár napon át csinálod ezt, hozzászokik a szervezeted. Nekem szerencsém van, mert egy nap alatt tudok változtatni a a ritmuson.
2013. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!