Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik azzal, aki hosszáb...

Mi történik azzal, aki hosszában felkaszabolja az ereit?

Figyelt kérdés

Ha még időben megtalálják meg tudják

menteni?:o



2013. dec. 14. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Öngyilkosságra készülsz és be akarod biztosítani a megmentésedet?
2013. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem én, a barátom vagdossa ott az ereit, és félek hogy egyszer jobban belevág, ha szar lelkiállapotban van.
2013. dec. 14. 22:20
 13/18 anonim ***** válasza:
miért jobb akkor ha előtte ázik 10 percet meleg vízben az ember ?
2013. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kitágúlnak az ereid,ha forró vízben ázol...felgyorsul a vérkeringés,könyebben elvérzel,amúgy a haverodra ráférne pár nagy pofon,ha ezzel játszik....majd megnézheti magát a zárt osztályon!
2013. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én már éheztem és tudom milyen érzés! Csak egy hétig rossz, aztán màr nem fogsz érezni semmit sem, csak dögleni fogsz egèsz nap ès aludni
2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha pofán vágom se érek el vele semmit..dilidokihoz se megy, pedig már mondtam neki h kéne...
2013. dec. 14. 22:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Húha utolsó ez komoly és meddig éheztél??


De lásd a jó oldalát a böjt tök jó,ezek után a vírusok elkerülnek,mert nincs mit zabálniuk rajtad,max a végelgyengülés vethet ennek véget:)

2013. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
még hogy az éhezés nem fájdalmas... szétszaggatja lassan a gyomrodat a sav felégeti a nyelőcsövedet és menni se bírsz a végén csak szenvedsz meg nyögsz.... hát nem
2013. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!