Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok sírni semmin pedig...

Nem tudok sírni semmin pedig kéne, és érzem hogy nagyon kéne és akarnék de még halál eset sem hozza ki belőlem hogy sírhatnék végre?

Figyelt kérdés
szomorú zenék, rossz dolgokra gondolás, egyéb ilyen dolgok miatt sem sírtam. Ezek semmilyen érzést nem váltottak ki belőlem, csak a fent vastag betűvel leírt eset, az igen de sírni nem tudok sírni. mivel lehetne elő hozni szándékosan hogy tudjak sírni végre? így nagyon rosszul érzem magam.
2013. dec. 14. 21:51
 1/7 anonim válasza:
Velem is van ilyen,sot a mai napig is ez van. Mondjuk en mostanaban tudtam sirni dolgokon,temetes,rokon beteg,szerelmi ugyek...de akkor sem ereztem hogy ez az igazi "mindent bele" siras lenne... Legutobb anyavsl vesztem ossze nagyon es akkor sirtam,kicsit...Nem tudom szerintem csak ilyen vagy,ahogy en is. Lehet nem vagy az az erzekeny tipus,aki ha meglat egy kobor kutyat,mar konnyezik a szeme...Ne tegy semmit,egyszet ugyis eljon amikor majd valaki nagyon megbant...xdd
2013. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az a problémád, hogy nem sirsz?:) orulj neki...
2013. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de még is hogy lehetne elő hozni hogy tudjak sírni? mert kell, de nem jön soha. még könnyek sem.
2013. dec. 14. 22:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod rosszabb ha nem sírok, sőt nem örülök neki. Tudod milyen érzés mielött sírsz? amikor okod van sírni? na nekem az van folyamatosan éjjel nappal. nyomott a lelkem, és nem tud kitörni a sok rossz.
2013. dec. 14. 22:05
 5/7 anonim válasza:
Akkor téged nem ért még semmmi olyan bántás,ami igazán a lelkedbe taposott volna. Esetleg a család szempontjából sem. Szerintem nem lehet erőszakosan könyneket csalni a szemedbe,ha igazán megbánt valaki,cska akkro fogod érezni hogy ez a sírás ténleg szívből jön. Olvastam ha sírsz az egy részből egy jó dolgo,mivel a könynek kihozzák a stresszhormonoakt,ezáltal kicsit emgkönynebbülsz,ez lehet az oka,hogy olyan nyomottnak érzed magad.
2013. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van aki nem tud. Szerintem pszichológus segíthet.
2013. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, szerintem érhette rossz dolog őt, amin lett volna oka sírni mégsem tudott. Én nagyon érzékeny vagyok, tényleg mégis mostanában nem tudok sírni, mert folyton lehangolt vagyok így nem nagyon tud jobban elszomorítani semmi sem. Amikor anyukám elmondta hogy elválnak apámmal, rosszul esett, NAGYON de nem tudtam sírni ,csak pár hónappal később egy kicsit. Most tudtam meg, hogy meghalt a nagypapám napok óta nem alszok, de sírni azt nem tudok.

Nem függ össze az érzékenységgel.

2013. dec. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!