Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan pszichológus...

Van itt olyan pszichológus aki meghallgatna, esetleg megpróbálna segíteni rajtam?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban 19 éves fiú vagyok és gyanítom, hogy depresszióban szenvedek. Ide csak ennyit írok, de esetleges válaszolóval részletesen megbeszélném privátban.
2013. dec. 17. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan nem vagyok pszihológus, de nagyon szivesen segítenék.. ha gondolod írj nyugodtan!
2013. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem vagyok pszichológus, de tudom mi az a depresszió én is szenvedtem/szenvedek benne ( meg másban ) de segíthetek, ha gondolod, írj privátot! :)
2013. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem érsz azzal, ha leírod a problémákat. A terápiában a személyességnek borzasztóan nagy szerepe van, hidd el, ez tapasztalat. A személy kapcsolat az, ami gyógyít!
2013. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pszichológuskereső.hu. itt van aki vállal interneten is ülèst. Nem szègyen segítsèget kèrni ès ha valóban depressió, akkor a laikus segítès nem sokat èr, kell a szakember.(Pszichológus-hallgató válasza)
2013. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!