Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért ilyen nehéz? Mért haragsz...

Mért ilyen nehéz? Mért haragszom most rá csak mert gyereke lett

Figyelt kérdés
Ez nem irigység, inkább haragot érzek mert született az ismerösömnek gyereke. Minnél több ismerösömek lesz gyereke annál rosszabbul érzem magam. csak üldögélek egész nap és teljese magamba vagyok zuhanva. mit lehet tenni ellene, ha egyszer nekem egyszerüe nem jö össze hét éve. Mért érzem magam szemétnek ami miatt utálom öket..
2009. nov. 25. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát figyu, hét év után én nem is csodálkozom... Te biztos ugyanúgy megérdemled, mint ők. Az élet már csak ilyen... Nem igazságos. Annak akinek semmit nem jelent a gyerek, vagy még inkább irtózik attól, hogy terhebe essen, annak hipp-hopp összejön. Van, aki szerencsés, én pár hónapon belül sikerül neki, ezzel nem nagyon lehet mit tenni, kinek mit dob a gép...


Keserűség van benned és nagy kérdőjelek, hogy neked miért nem jön össze és másnak miért nem. Nem érted, hogy miért érdemled ezt, amit nem is lehet megérteni, hiszen az élet sajnos nem úgy működik, hogy jótett helyébe jót várj... Ha így lenne, akkor nem lennének betegségek, balesetek, stb. Az élet nem érdemek szerint oszt, hanem véletlenszerűen, jóból is és rosszból is.


Ne gyűlöld őket, próbáld meg az eszeddel elnyomni ezt az érzést, attól nem lesz jobb senkinek. Próbálj meg osztozni az örömükön.


Egyébként orvosilag mi a helyzet? Stimulálás, lombik, és társaik? Pároddal mi van? Ő rendben van?

2009. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég!7 év az nagyon hosszú idő....nagyon sajnálom, de tényleg!Mi csak egy éve próbálkozunk, ma jött meg, kicsit összezuhantam én is, na de 7 év az rengeteg....És nem is tudom mit tudnék írni vigaszul...kitartás!
2009. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét, ez egy természetes érzés ha valaki nagyon szeretne gyereket.Gondolom főleg akkor érzed ezt ha úgy gondolod hogy az illető nem is érdemli meg mert nem is igazán törődik a babával sőt esetleg még ő érzi magát boldogtalannak.Azért remélem mégis összejön neked a baba. Ha mégse nem gondolkodtál örökbefogadáson? Bár tudom ez nagyon nehéz döntés.Mindenesetre én együttérzek veled és egyáltalán nem ítéllek el.
2009. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Habár mi még "csak" 1 éve próbálkozunk, abszolút átérzem, amit írsz, mert én ugyanígy érzek!! A környezetemben egyre másra szül mindenki, és jó képet kell vágnom hozzá, pedig legszívesebben beleordítanék a képükbe, hogy nincs igazság a földön. Nem tudom, mi a megoldás, mert alapvetően nem vagyok irigy, meg gonosz, de hiába erőlködök, nem tudok örülni ilyenkor más örömének.
2009. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértelek.... Ne érzed magad szemétnek, nekünk sem sikerül két éve és nagyon magam alatt vagyok és nem mindig tudok belül együtt örülni a babásokkal. Mondjuk én leginkább azokat utálom, akik állandóan kérdezgetik, hogy nektek miért nincs még babátok? Nem akartok???
2009. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az orvos szerint nincs semmi ok arra, hogy ne legyek terhes. Inkább az a baj hogy nem birom megtartani . A párom nem akar örökbefogadni, inkább bizakodik. én meg félek atotol hogy sosem lesz gyerekem, ha meg terhes leszek azért hogy ez a terheség is elmegy ahogy a többi.
2009. nov. 26. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem próbáltál vitamint szedni?Hogy megerősítsd magad?2.hozzászóló vagyok, nekem tegnap jött meg, kicsit ki voltam, ebben a hónapban minden nap vitamint fogok szedni, eddig csak hébe-hóba szedtem.

Tudom hogy sokan lehúzzák, mert szcientológus, de én a Lenkei alapot szedem.Azt írta a könyvében, hogy többen teherbe estek.Igaz nem a legolcsóbb, de szerintem egy próbát mindenképpen megér.Lehet egy két hónapig szedni kell(attól függ eddig szedtél-e vitamint),de ha "felturbózód" a szervezeted, lehet könnyebben megtapadna...szurkolok nektek és ne add fel:)

2009. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!