Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen anya aki ismerkedik...

Milyen anya aki ismerkedik gyereke mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos ez már régóta tart nálam, 4 éves a gyermekem. mióta megszületett kerülöm az embereket, nem szeretek emberek közé menni. Nemrég még szakítottam is a gyerekem apjával, aki nem volt mellettem igazán soha. Most egyedül teljesen. Csak a gyerek. Nem tudom miért, de az van bennem, hogy a gyerek miatt én már nem tehetek semmit, nem lehet senkim, nem szórakozhatok, mert milyen anya aki szórakozik gyerek mellett?
2011. szept. 17. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
he??????? a gyereknek nem egy besavanyodott szar anyára, hanem egy boldog anyukára van szüksége...nyugodtan ismerkedj, bulizz, ha emellett nincs elhanyagolva a gyereked és mindig van mellette normális felügyelet, akkor mi a gond??????
2011. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
normális!
2011. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyen, milyen... teljesen normális, épeszű. Ha találkozik valakivel akinek szintén van egy hasonló korú gyermeke, még össze is jöhetnek, és a végén beteljesül a klasszikus vicc, miszerint a te gyereked meg az én gyerekem veri a mi gyerekünket :)


Csak nyugodtan ismerkedj, a gyereknek szüksége van valakire akire fel tud nézni, az apja meg valszeg nem az...

2011. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen anya az, akinek nincs (magán)élete?

Milyen egy család apuka nélkül?

2011. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!!!Ne savanyodj be,ismerkedj járj szórakozni éld az életed!!Amellett persze hogy tisztességgel neveled fel a gyereked!!;)
2011. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:17


Ne kötözködj,tudnád hány ilyen család van...,ahol nincs apuka!

2011. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amíg a gyerek nem a érzi ennek hátrányát, hanem esetleg még előnyös is neki az új kapcsolat,. addig semmi gond ezzel, sőt még jó is.


Elég durva lenne, ha szülés után minden nő lehúzhatná a rolót...

2011. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Velem van a probléma, mert nem megy semmi, mert folyton a gyereken jár a fejem. Ha nem velem van sem tudok kikapcsolni.
2011. szept. 17. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mintha nem törődnél a gyerekeddel!Persze lazitanod is kéne egy kicsit mert igy belefogsz fásulni mindenbe!Esetleg van valaki aki tud segiteni a gyerek pesztrálásában?Mert akkor volna lehetőséged kicsit kikapcsolni;)
2011. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, van aki vigyázzon rá. Mégsem megy. Előbb utóbb beleőrülök ebbe a helyzetbe. Hiába nincs ott a gyerek, akkor sem tudok kikapcsolni. Nem tudom másnak miértm megy, nekem meg nem.
2011. szept. 18. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!