Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alábbi pszichológusok...

Az alábbi pszichológusok közül melyik tűnik jónak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Problémám: klausztrofóbia, hangulatingadozás, megfelelési kényszer, szorongás, beilleszkedési problémák, tanulási nehészségek



2013. dec. 19. 01:03
 1/6 anonim válasza:

Sajnos ezt te is csak úgy tudod meg, ha mindegyikhez elmész személyesen, de arra a gatyád is rá fog menni, meg azért nem könnyű az embernek a saját bajairól idegeneknek beszélni - szóval egyszerű egyet kiválasztani, max ha nem jön be, akkor lehet váltani. Ezek szerint már válogattál és keresgéltél, szóval megvannak a szempontjaid. Neked kell tudnod, hogy közülük ki a szimpatikusabb, esetleg egy nőnek vagy egy férfinak tudnál-e jobban megnyílni. Az árak azok nagyjából egy szinten mozognak (kb. 6-8.000 / alkalom), de az ár és a minőség itt is nyilván egyenes arányosságban vannak egymással.


(Jómagam egy évig jártam, miután rájöttem, hogy ez nekem nem fog segíteni, magamnak kell kézbe vennem a dolgaimat, és sikerült. Mai napig nem tudom, tényleg a pszichó volt-e a béna, vagy pont ez volt a terápia lényege? :) )

2013. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gondolom a legtöbbnél fel van sorolva, hogy milyen problémákkal lehet menni hozzá, válaszd azt, aki leginkább passzol a te problémádhoz
2013. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.-nek

Az ár nem a minőséget, hanem a rendelő helyét, felszereltségét mutatja (belváros - külterület).

Lehet, hogy az olcsóbb még jobb is.


Gosztolai integratív terapeuta, magasan képzett.

2013. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb elmennék a TB-s pszichiátriára, hogy legalább azt tudjam, mi a bajom. Pénzt azután is kidobhatok...
2013. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért valószínű, hogy az a terapeuta, akihez sokan járnak, mert jó, az többet keres és megengedheti magának, hogy jobb környezetben legyen a rendelője, vagyis összefügg az ár és a színvonal
2013. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez azért nem feltétlenül igaz. Gondoljunk csak a Csernusdokira...
2013. dec. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!