Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyek azok a pszichiátriai...

Melyek azok a pszichiátriai betegségek amivel nem lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
pl. kevert szorongással és depressziós zavarral orvosként ellehet helyezkedni?
2013. dec. 21. 21:43
 1/7 Bárzsing ***** válasza:
Miért ne lehetne? Amúgy is semmi közük a pszichiátriai diagnózisodhoz. A szorongásos depresszió pedig egy keresztmetszeti diagnózis, nem kísér el életed végéig. Tudok olyan orvosi diplomával rendelkezőről is, aki szkizofrén, de szedi a gyógyszereit, úgyhogy meg nem mondanád róla, hogy az.
2013. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerek alkoholfüggő addiktológust :)
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bárzsing! De skizóként praktizálhat is?
2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a pszichiátereknek mind van legalább egy kisebb pszichiátriai zavaruk.
2013. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kb az összes tönkreteszi az életed, ideig óráig lehet, vagy ha gyógyszerfüggővé válsz, de egyik sem élet.
2013. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én pszichiáterem nincs rendben. Gyógyszert is szed, megkérdeztem tőle. Azt mondta, hogy sajnos nagyon depressziós, ezért Cymbaltát szed. Azt mondta, hogy én nem vagyok annyira súlyos eset, hogy Cymbaltát írjon. Megoldottuk Valdoxannal a helyzetet, ez bevált nekem eddig, semmi mellékhatása nincs. Vagyis csak annyi, hogy leadtam pár kilót, mióta szedem.


Én pedig kutatni szeretnék, és megvannak az esélyeim rá. Depressziósan elég nehéz lenne komoly munkát végezni. Mondjuk ha skizofrén lenne az illető, akkor mégnagyobb baj lenne gondolom. Én skizoid személyiség vagyok, mondjuk így is elég nehezek a mindennapjaim, de gyógyszerrel elég jól vagyok. Járok pszichológushoz is, és ott próbáljuk megoldani a helyzetet. Nem abban az öt percben, amikor a gyógyszert írják :)


19F

2013. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bárzsing ***** válasza:
Praktizált, most már nyugdíjba vonult. Amennyire én láttam, jól csinálta, amit csinált.
2013. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!