Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok tuljutni egy...

Miért nem tudok tuljutni egy régi kapcsolaton?

Figyelt kérdés
úgy érzem,hogy nem vagyok önmagam...néha nagyon jo kedvem van máskor pedig az öngyilkosság határán állok. REttegek attol,hogy egyedul maradok,félek...és mindez 1 éve van,miota dobott a pasim.Nem tudok rajta tuljutni...minden buliban találkozunk,és ő már rég tul lépett rajtam,éli az életét...mikozben én minden buliban tok részegre iszom magam és másoknak sirom el h mennyire hiányzik,és h mekkoraszemét diszno h kidobott.A szornyu az,hogy nem csak buliban,hanem jozanon is gyakran elohozom..állandoan ez jár az agyamban...nem akarok igy élni,el akarom őt felejteni....

2013. dec. 23. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert. Elég durva, hogy 1 év után még mindig részegre iszod magad miatta...
2013. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!