Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért beszélek magamban? És...

Miért beszélek magamban? És egyáltalán ez normális?

Figyelt kérdés

És nemcsak hogy beszélek magamban,de beszélek magammal.

Kérdezek és válaszolok is.

Sõt még vitatkozni is szoktam magamal.

Ez halálkomoly.

És még ha ez nem lenne elég,mindezt 60%-ban fennhangon,hogy akár mások is hallhatják.

Valaki szerint ennek van a pschihológiában neve. ..:((

Most komoly dilis lennék?!:((



2013. dec. 25. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki beszél magában,csak gondolatban.Ha már hangosan is ezt teszed kezd komolyra fordulni.Fordulj pszichologushoz. Skizofréniának hivják
2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem amikor egyedül vagyunk sokan beszélünk magunkban. De ezt megtanuljuk elnyomni társaságban. Valamiért ez szokás lett emberek között, gondolom, hogy ne zavarjuk vele egymást, nem tudom. Te nem bírod elnyomni ezt amikor másokkal vagy? Ha ez ilyen kényszeresen jön belőled és nem tudod megállítani, akkor szerintem lehet megbeszélhetnéd szakemberrel.
2013. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az,h beszélsz magadban tök normális.Szinte mindenki csinálja.De az önvitatkozás az elég fura.Ha csak ennyi a bajod,örülj neki.De komolyan!Nem kell magad pszichologizálni.
2014. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek a 3/3, 14:31-essel. Ha csak ennyi akkor szerencsés vagy.
2019. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!