Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom, hogy depressz...

Honnan tudhatom, hogy depressziós vagyok vagy csak lehangolt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 09:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Mostanában sok rossz dolog ért,de van egy problémám,ami különösen aggaszt.Mindig ezen rágodom és nem találom a megoldást. Folyton,minden nap,minden órában rossz a kedvem.Nincs kedvem semmihez csak ülök a nagy kupiba,mert még összerakodni sincs kedvem. Munka közben is csak az agyam jár és már a barátaimmal sem akarok beszélni. Utálom így érezni magamat.Nem tudom,hogy ez depresszió vagy csak simán rossz közérzet.
2009. nov. 27. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy tájékoztató jellegű teszt:


[link]

2009. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ez eléggé depreszsió gyanús. érdemes lenne szakemberhez fordulnod. ha testi tüneteid is vannak, akkor biztos, hogy depresszió (ilyneke pl. hátfájás, fülzúgás, álmatlanság, hízás-fogyás, hányinger, légszomj, szédülés, remegés, szapora szívverrés, fáradékonyság stb.)
2010. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez még nem depresszio. Bár én is így kezdtem:D De akkor se legyél sokat bezárkozva.. Én pánik rohamot kaptam e miatt. Azota gyogyszert kell szednem. Bár ez nekem segített valamennyire abban hogy nem kattogok nem jár annyit az agyam nyugodtabb vagyok és mág jobban van kedvem kimozdulni is beszélgetni.
2010. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!