Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszer túladaglása/k...

Milyen gyógyszer túladaglása/kombinációjuk okoz, szenvedés nélküli gyors halált?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ugorj vonat elé.
2013. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyors halált egyik sem...de szerintem nincs is szükséged ilyesmire, hidd el. (:
2013. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Arnold901005 ***** válasza:
Egyik sem. Lassan és kínok közt mennél el, bármit is vennél be. Én is megpróbáltam, de megtaláltak és kórház+gyomormosás. Nem éri meg, ne csináld!
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 intrepid ***** válasza:
#1-es: ne ugorjon vonat elé senki, a vasutas is nehezen dolgozza fel a dolgot. Ha meg pszichológus segítségét veszi igénybe, akkor a szakmai alkalmasságát kockáztatja.
2013. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem jutott eszembe jármű elé vetni magam. Már láttam olyan emberneknek az arcát aki előző pillanatban gázolt el valakit..

Össze volt törve, nem kicsit...

2013. dec. 28. 14:03
 6/15 intrepid ***** válasza:
Ha gyógyíthatatlan betegséged van, ami szenvedéssel járna, akkor megérteném, még lehet segítenék is tanáccsal, de az, hogy "nagy szerelmed elhagyott, és most azt hiszed hogy hozzá tartozol", - az nekem nem elég. Ha pedig olyan bűnt követtél el, amiért életfogytiglant kaphatsz, akkor akaszd fel magad.
2013. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Tudnék neked olyat mondani, de egyrészt törvénytelen, másrészt etikátlan lenne. Az ünnepek környékén mindig megnő az öngyilkossági kísérletek száma.

Azt mondom, mindig van más lehetőség - pl. pszichiáter segítségét lehetne igénybe venni...

Próbálj magadon segíteni.

2013. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan azt hiszed, hogy bárki is lesz olyan elvetemült, hogy elkezdi neked felsorolni? Ha annyira öngyilkos akarsz lenni, találd meg a módját, és ne vonj be másokat.

Bár én sokkal inkább javasolnám, hogy kérj segítséget!

2013. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
keress fel egy dokit.
2013. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A választ megkaptam, tehát van ilyen kombináció...


Dokihoz meg nem megyek, max ha túlélem.

2013. dec. 28. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!