Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ez ellen? "

Mit tehetnék ez ellen? "

Figyelt kérdés

Rengeteg gyerekkori trauma ért és ér a mai napig is.Zárkózott vagyok,nincs kedvem semmihez,alig van önbizalmam,nehezen megy az elalvás,nem látok semmi kiutat.Romlanak a tanulmányi képességem,hamar elfelejtek dolgokat.Mindennap fáj a fejem és a gyomrom,egyszer evésrohammal küzdök máskor alig megy le egy falat is a torkomon.Nincsen egyetlen olyan ember sem akinek elmondhatok mindent ami bánt.Egy barátnőm van de csak ilyen haver jellegű,együtt nevetünk és megbeszélünk dolgokat,viszont tudom hogy ha a gondjaimról beszélek neki láthatóan nem érdekli őt.

Sokak szerint depressziós vagyok...de ha igazuk van.Akkor mit tegyek ez ellen? Mert semmi kiutat nem látok magam előtt..


14/L



2013. dec. 28. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem igazán jó, ha saját magadat vizsgálgatod. Inkább beszélj anyukáddal erről, vagy a kedvenc tanároddal. Ha az iskoládnak van orvosa, keresd fel. Nem szabad szégyellni magad.
2013. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De anyum is depressziós apum miatt..és tudja hogy nekem is milyen gondjaim vannak..hiszen ugyanazon mentünk keresztül.

Tehát nincs senki akinek elmondhatnám...

2013. dec. 28. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

egy idézet, állítólag Márai Sándortól:

"Neveld magad magányossá és erőssé.

Tudjad, hogy soha senki nem segít. (...)

Ember vagy, tehát nem várhatsz semmit az emberektől; s ez a természetes."

2013. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! Együtt érzek veled és tudom milyen érzés ha nem tudsz senkivel megbeszélni semmit, mert úgy érzed, hogy gáz a dolog ami veled történik, de nem szabad magadba zárkóznod, mert annak nem lesz túl jó vége...Én is voltam úgy egy ideig, hogy nem akartam beszélni senkivel és mindent magamban tartottam, mert úgy éreztem, hogy nincs kivel megbeszélnem, de kerestem a lehetőségeket én például barátom apjával beszéltem meg a gondomat. én szívesen meghallgatlak ha gondolod, velem is történtek elég érdekes dolgok... :) (vagy ha már tényleg nagyon elfajulnak a dolgok keress fel egy szak embert) Kitartás és fel a fejjel!
2013. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!