Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan jelentkező tompa...

Állandóan jelentkező tompa fejfájásnak lehet köze a szorongáshoz, vagy depresszióhoz?

Figyelt kérdés
Állandó tompa fejfájás szerű "bódult" állapot jön rám, ilyenkor úgy veszem észre hogy figyelmem és a reakcióidőm is lelassul. Olyan, mintha nem lennék 100%-ban itt. Már elég régóta jönnek rám ilyen érzések és nagyon rossz. Karácsony első napján rosszul lettem, epilepsziás roham jött rám, előtte ugyan így tompa voltam, de még soha nem fordult ilyen elő. Volt CT- semmi eltérés, neurológián is azt mondták hogy semmi probléma, most voltam EEG vizsgálaton, annak várom az eredményét, de azt mondták hogy szorongásos zavarom van. Voltak olyan időszakok, mostanában amikor nem volt kedvem semmihez, furán éreztem magam, és most a karácsonyi időszakban is ilyen volt, de most volt a legrosszabb, és még a mai napig tart, de már talán kezd jobb kedvem lenni, iszok orbáncfű teát és olvasok könyveket. Lehet ez a tompa érzés szorongás, esetleg depresszió miatt?

2014. jan. 2. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ez akár folyadékhiány, sóhiány, vitaminhiány is lehet, és ezek közül egyiket se szeretik az orvosok figyelembe venni, próbáld ki igyál meg egy liter vizet 1-2 kiskanál sóval, ezt csináld 1 héten keresztül minden nap, ha nem múlik el tőle, próbálj ki egy értelmesebb multivitamin készítményt, sport mozgás kategóriában tudnak ajánlani jókat, ha ezek nem oldják meg, akkor marad a végeláthatatlan orvosi vizsgálat, de antidepresszánst meg stb hülyeséget addig én nem szednék a helyedben...
2014. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
nők 90 % fej fájással szenved
2014. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fejfájásnak nagyon sokféle oka lehet, de jelentős többségű a pszichés eredet.

https://www.youtube.com/watch?v=W2biUI91c_o

2014. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nah mielőtt elkezdjük a főnixtvs hülyeségeket, előtte ajánlom figyelembe ezt, némileg tudományosabb alapokon nygugszik:

[link]


a link oda irányúl ahonnan az ide illő részlet kezdődik, de az egészet érdemes megnézni.

2014. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan 35-50 ig nézd
2014. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A leglényegesebbet kihagytam 20/F és tesi szakra járok főiskolára, de a magas vérnyomás miatt a sót nem igazán szabadna enni.
2014. jan. 3. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!