Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom és hogyan menjek...

Mi a bajom és hogyan menjek el pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy félek az emberektől, félek mások előtt, társaságban beszélni, iskolában rosszul vagyok, szorongok. Mindent magamra veszek( nagyonsokan szekáltak már), ha a figyelem középpontjába kerülök rettentően zavarba vagyok és furcsán viselkedek Barátaim sincsenek max 1-2 haver.

Pár ember előtt még megvagyok, de ha több ember előtt kell csinálnom valamit, egyszerűen nem tudom elvégezni, vagy el tudom de nem érzem magamat felszabadultan.

Mindenki egy buta, bamba gyereknek néz. Nem vagyok jó semmiben, mindent elrontok, béna vagyok a sportban. Semmi nem érdekel, csak döglök egész nap és a rossz gondolatokban vagyok elmélyedve, számítógép függő vagyok, ez az ami leköt.

Utálom a családi találkozókat , akkor is szótlanul ülök.

Ha vendégségbe vagyunk, akkor is azon vagyok leblokkolva, hogy nehogy hozzám szóljanak.

Mostanában nagyon szétszórt vagyok, pénzt hagyok el tömegesen, nem becsülök meg semmit, el felejtek fontos dolgokat, nem foglalkozok semmivel.

Ja és a szerepjátékban amivel egész nap játszok gépen élvezem ha a másik játékosnak beszólhatok és zaklathatom, esetleg megfenyegethetem minden ok nélkül, ezt mindig megbánom, de folytatom.

Félek elmondani a szüleimnek, hogy mi van velem, mert egyébként rendes családom van, mindenem megvan és szörnyülködnének szerintem ha előállnék vele.


2014. jan. 6. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok én is,de nálam a szétszórtság MÉG nem okoz gondot.

Először is gondolkozz el magadon,hogy mennyire éri meg elrontani az életedet most ezzel.. aztán utána változtass!

Legyen erőd hozzá,legyen kitartásod hozzá!

Hogy motivációt szerezz,ahhoz célok kellenek!

Keress célokat!

2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!