Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél órán át igazgatom a...

Fél órán át igazgatom a rosszul álló függönyt, több tíz percig állítgatom az elállított hangerőt. OCD?

Figyelt kérdés

Mikor a felcsavart fülhallgatót is leteszem, azzal is sokat bibelődök, és sok ilyen jellegű 'kényszer'cselekedeteim vannak... van, hogy meg tudom állni, de volt, hogy ágyból keltem fel valamit megigazítani (igaz, az csak egyszer).

Gáz van?


2014. jan. 9. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy csak túl sok időd van ilyenekre... : )

Amúgy ha nem zavar, nem keseríti meg az életedet, akkor nincs gáz még.

2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huh, nekem is volt ilyen..Többször kellett megfognom bizonyos tárgyakat, meg többször visszamentem fel meg lekapcsolni pl a villanyt, mert ahogy lekapcsoltam, nem gondoltam helyesnek, ez kényszerbetegség, és szerintem borzasztóan megkeseríti az életet.én pl azt is éreztem, ha ennek a késztetésnek nem teszek eleget, akkor valami rossz fog történni velem..
2014. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!