Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudok szerezni Dormicum...

Hol tudok szerezni Dormicum nevű altatót, ha az orvosok nekem nem hajlandóak felírni? (Pedig engem jobban nyugtat, mint a Xanax)

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
alapjáraton nemkéne egy gyógyszerhez semmilyen módon igényelni... kivétel ha nem vagy egézséges ember az más dolog de egy egézséges ember ilyenek pl hogy fejfájás szerintem nem helyes hogy egyből gyógyszer nyom magába
2014. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon durva módon vagyok szorongó,pánikos,alvászavaros.

A Xanax-ot ha szedem,1 ideig nyugtat,de aztán inkább fokozza a tüneteket.De még 1 orvos se hitt nekem.Szóval,sajna nem vagyok egészséges,sose nyúlnék ilyenhez akkor.

2014. jan. 10. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Sosem szedtem bogyót fejfájásra.
2014. jan. 10. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Relaxációval, súlyosabb esetben megfelelő pszichoterápiával végleg megszabadulhatsz a problémádtól, és így nem is mérgezed magad.
2014. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!