Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a Rivotril nem vállt be...

Ha a Rivotril nem vállt be szorongásra, akkor lehet, hogy a Xanax jobb lenne?

Figyelt kérdés
2 hétig szedtem rivotrilt. Nem jött be még mindig nem merek megszólalni egy társaságban, ami azért ugye elég rossz dolog. Legalábbis az én életemet megkeseríti (ezért nincs barátnőm, meg stb...) Tudom, hogy ezek függőséget okoznak, ilyen hsz-ek nem kellenek.

2013. dec. 29. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezek ki adja neked? A problémádra nem jók magukban. Hiába szeded bármelyiket, az nem erre való. Kombinálni kell pszichoterápiával.
2013. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez így van, egyik gyógyszertől se fogsz merni megszólalni társaságban, az bőven jó, ha a fojtogató szorongást enyhíti, megszünteti. Hogy igazán kinyílj, megtaláld önmagad pszichoterápia kéne.
2013. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.


Tudom nem akarsz ilyen hozzászólásokat olvasni, de csak egy percig gondolj bele: ezektől nem lesz jobb az életed, sőt minden bizonnyal egy olyan lejtőn fogsz lefelé indulni, amelynek a végén levágnád a kezedet azért, amiért valamikor a gyógyszeres dobozhoz nyúltál.

Elképzelni sem tudod milyen kínokat szenvednek mindazok a rehabilitációs központokban, akik valamilyen gyógyszer hatására kerültek oda. S ne gondold, hogy ők mások voltak , mint te, mert senki sem tervezi meg a saját nyomorát, csak mindenki elindul egy helytelen úton és reméli, hogy ő kivétel lesz és őt majd nem fogják érni a hátulütők.


Ha megoldást akarsz találni a problémádra, akkor keress egy olyan módszert, amely igazi megoldást nyújt számodra. Sokkal könnyebb bevenni néhány szem tablettát, mindenki ezt gondolja, de később átkozni fogod magad, amiért ilyen hülye voltál.


Rengetegen kilábaltak már olyan helyzetből, mint amilyenben te most vagy. De te nem kilábalni készülsz belőle, hanem csak beleásni fogod magad egy még nagyobb gödörbe, amelyben a saját szemeiddel fogod megtalálni a poklodat.

2013. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor pszicho terápia? De az hatásos? de akkor a Rivotrilt nem szedem tovább. Remélem nem szoktam rá, de ez majd kiderül 2 nap múlva, hogy van e valami elvonási tünetem.
2013. dec. 29. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:

#4- Wow. Nem gondoltam, hogy észhez térítünk.


Igen, a pszichoterápia hatásos és hosszú távon nem fogja szétcseszni az agyadat !

Garantálni tudom, hogy nem fogok megbánni, hogy ezt választottad a szemétbe való tabletták helyett.

2013. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
* nem fogod megbánni
2013. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor erről beszélek az orvosommal. Amúgy ingyenes? Mert amúgy én fizetek is ha kell csak hatásos legyen ugyebár.
2013. dec. 29. 15:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha orvosod el tud irányítani valakihez tb alapon, akkor lehet ingyenes.

Magán pszichológust meg elég könnyen találsz neten keresztül, viszont ők 10 ezer körüli összeget kérnek egy óráért.

2013. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NoDrugs ***** válasza:
Mind a kettő benzodiazepin. Szóval ugyanaz a hatásmechanizmusuk.
2013. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A leírásod szerinti jelenség valószínűleg szociális fóbia. A nyugtató/szorongásoldó enyhítheti a problémát, de megoldani képtelen. Megfelelő (hipnobehaviorista) kezeléssel viszonylag gyorsan megszabadulhatsz tőle.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2013. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!