Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemsokára itt a központi...

Nemsokára itt a központi felvételi és utána a szóbeli! Mit csináljak, hogy ne legyek ideges közben?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy rettentően ideges leszek ilyen helyzetekben! Mit ajánlotok? Hogy nyugtassam le magam, ha izgulni kezdek, hogy ne rontsam el a központit?

Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 13. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Old meg a gondodat homeopátiás szerrel.



[link]

2014. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy fél szem szorongásgátlót, de olyat, amitől nem alszol el. Esetleg szedj B vitamint.
2014. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm!

Második, te személy szerint mit ajánlassz? Lehet gyógynövénytől kezdve bármilyen nyugtató! :)

2014. jan. 13. 16:25
 4/9 anonim válasza:
100%
Vigyel magaddal ket tabla epres milkat meg egy tomeny, laktato zabszeletet, ha emelyegni kezdenel, tomd mindet magadba. Irj ki verseket, vicceket, vagy vidd magaddal az egyik haverodat aki vegig nevettet. Ne izgulj, a kozponti rossz eredmenyenek ellenere is felvehetnek, ha nagyon akarod (tavaly ossz. 56 pontom lett, ebbol 10 a matek), es ha elnezoek es kevdesek a szobelin, valld be nyugodtan, hogy nagyon izgulsz, az oszinteseget tobbnyire ertekelik.
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden nyugtató tompít, azért ajánlottam a homeopátiás szert. De nem rossz a csoki sem. De ha sok a savad ha ideges vagy, akkor nem jó a csoki, mert még emeli a savtermelést
2014. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
felvétel előtti este citromfű tea, ettől jól fogsz aludni.
2014. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó mély nyugodt alvást biztosít a forró tej jó cukrosan. ha megbírod inni.
2014. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindeninek!!! :)))
2014. jan. 14. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá,ne görcsölj rá!Én tavaly így jártam,és elrontottam:matek 30,magyar 33 pontos lett,de így is felvettek,ahová elsőként jelentkeztem(egyik vidéki nagyváros erős gimiébe).Vigyél magaddal szőlőcukrot!:)
2014. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!