Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki olyan (kiváló)...

Ismer valaki olyan (kiváló) pszichiátert Budapesten, vagy környékén, aki kifejezetten skizofréniára specializálódott, és nem a gyógyszerekre helyezi a hangsúlyt?

Figyelt kérdés
Pszichológus is jó, de a lényeg hogy nagyon jártas legyen a skizofrénia (és ahhoz hasonló betegségek) területén.

2014. jan. 16. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt egy érdekes cikk, ami talán hasznos lehet. Nem zárják ki, de nem is kifejezetten erőltetik a gyógyszereket. [link]
2014. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó kis cikk. Én igazából nem skizofrén vagyok, hanem skizotípiás személyiségzavaros. Ez hasonló, de nem olyan durva. Az igazi gondot az alvás jelenti, mert nem tudom magam kipihenni soha sem, így nem tudok dolgozni sem...

Kis utánajárással kiderítettem, hogy mivel sok az átfedés a normál skizofrénia és az én állapotom között, valószínűleg a skizofréneknél gyakori állandó belső szorongás. feszültség akadályozza az alvásomat. Ezért gondoltam egy skizofréniával foglalkozó szakemberre hogy valahogy feloldjam a feszültséget - gyógyszerek nélkül. Olyanhoz akarok menni aki nagy valószínűséggel tud is érdemben segíteni, mert az időm és a pénzem fogytán, nem akarok félévente új terapeutához kerülni. De bármilyen más módszer ami nem ilyen keretek között zajlik is érdekel.

2014. jan. 16. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
tündérhegyen ilyen szorongásos zavarokat kezelnek, nekem semmilyen gyógyszert nem adtak
2014. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ott voltam 5 hónapig, semmit nem ért, a T.hegy. De jó buli volt, voltak érdekes emberek.
2014. jan. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!