Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire lehet súlyos egy PMS...

Mennyire lehet súlyos egy PMS által okozott hormonzavar?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban szinte elvesztettem a fejem, már már megszállottan viselkedtem, néha úgy éreztem depressziós vagyok.

Korábban már jelentkeztek enyhébb tünetek, de nem tudom ez mennyire számít "normálisnak". Ez még a szokásosnál is erősebb volt.



2014. jan. 19. 03:53
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy tudom a pms inkább testi tüneteket okoz. Lehet hogy nálad nem is az a gond. Beszéltél már a nőgyógyásszal? Nem kezdődő pánikbetegség vagy ilyesmi? Lehet inkább pszichológus tudna segíteni. Vagy csak abban a pár napban érzed ezt?

Nekem PMS-em van de csak testi tünetek vannak viselkedésileg semmi. Kaptam gyógynövény kapszulat de nem sokat segített aztán életmódot váltottam na attól végleg megszűnt. 25/L

2014. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
A PMS-t nem hormonzavar okozza,hanem ez a testnek egy reakciója a ciklus hormonváltozásaira. ha nem csak testi,de pszichés tüneteid is vannak,úgy ahogy az első válaszoló írta a kezelésnek is komplexnek kell lennie. Azaz szükség van antipszichotikumokra.
2014. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2:

Antipszichotikumra pszichózis esetén, vagy elmebetegnél lehet szükség.


Kérdező:

A PMS nem okoz hormonzavart, inkább a változás következménye. Nézd meg az előadást:

https://www.youtube.com/watch?v=v83u0EF_JnI

2014. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!