Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta KÉNYSZEREVŐ vagyok?

Évek óta KÉNYSZEREVŐ vagyok?

Figyelt kérdés
Milyen típusuú teráppia és módszer segíthet??22/L

2014. jan. 21. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de azt próbáltad, hogy nem eszel egy napig? Szerintem az érdekes tapasztalat, lehet tanulhatsz belőle.
2014. jan. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját akaratod. Pasid van amúgy? Van kinek megfelelned?
2014. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha már órák ota nem eszem rendesen nagyon megfájdul a fejem és csak fájdalomcsillapito hatására mulik el a fájdalom! KINEK MEGFELELNI???????SAJÁT MAGNAK AKAROK mert úgy érzem magam mint hogyha mackójelmzben lennék egész nap!!Aki nem kövér az sohasem tudja meg milyen kellemetlen érzés!Egy férfi miatt bizony nem változom meg akinek kellek annak kellek 90 kilosan is nem csak normális testtömeg indexxel!A férfiak bezzeg "LEHETNEK" kövérek pókhasúak mert hát ő csak férfi! Az ilyen emebreket akik ezt mondják és gondlják ha a férfiak "lehetnek" azokat vaslapáttal baxknám szájon !!!! Ja és AKARAT????? A dohányosoknak hol az AKARAT?????Ők is ráfogják !!Akkor én mért ne tegyem???De én nem fogom mert mármint ideges vagyok az ételhez kell nyúlnom!!!! Mert ha nem akkor nagyon ideges leszek! Kívánom a rosszindulató embereknek hogy legyenek kövérek és majd megtudják milyen érzés!Ez egy betegség nem az hogy én csak ugy zabálok, pl:az anorexia divat és azokat sajnálják...Na én azokat nem sajnálom mert nagyon is jól tudja hogy sovány a legtöbb...10% a aki bele is hal és az tényleg "kövérnek" érzi magát! Ennyit erről!!
2014. jan. 22. 22:57
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon kövér vagyok (170 kg) és kényszerevő, de neked max. azt tudom javasolni hogy a kaja helyett a helyesírási szótáron rágódj.
2014. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél be egy fájdalom csillapítót és ne egyél :D


Ha nincs amúgy egészségügyi gondod, akkor komolyan mondom, hogy érdekes dolog egy napig nem enni. Ez azért jó, mert itt el van döntve előre. Így bár meglepő, de könnyebb ezt megtartani, mint azt, hogy kevesebbet egyél. Ha viszont végig csinálod az egy napot, akkor egy csomó dolgot át fogsz élni az evési ingereiddel kapcsolatban. Pl át fogod élni, hogy az az sürgető érzés, hogy jaj ennem kell részben illúzió. Ha nem hallgatsz rá elmúlik és nem lesz semmi. Ugyanúgy üzemel a test tovább különösebb gond nélkül. Ha ezt egyszer megtapasztalja az ember, akkor kicsit máshogy fog arra tekinteni, hogy éhes.


Egyébként meg kár lehurrognod a kettest erőből, mert értelmes dolgot mondott. Ha van külső kényszer, akkor könnyebb új szokásokat kialakítani. Mert alapvetően itt erről van szó. Át kell alakítanod a szokásaidat. És ennyiben tényleg hasonló a dohányzáshoz.


Azt is vedd észre, hogy mint minden szokás ez is minden egyes ismétléssel megerősödik. És az a szokás, hogy kevesebbet eszel is úgy erősödne, hogy azt ismételgetnéd. Minden egyes megvalósulása egy ilyen dolognak segíti a következőt. Úgy képzeld el, mint egy út kitaposását az erdőben. Minél többször jársz arra, annál könnyebb lesz arra járnod. És ha nem jársz arra, akkor visszanő az erdő és nehéz lesz arra menni megint. Szóval ez egy körkörös valami. Attól fog csökkenni a kényszer evésed ereje, ha ellen tudsz állni neki. De ha nem állsz neki ellent, akkor ezzel nem csak elodázod a változást, hanem egyből megerősíted ezt az állapotot.


Attól nem leszel éhes, ha nem eszel. És attól leszel éhes, hogy eszel.

2014. jan. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mind hülyeséget irtok!Nem hallgatok rátok!Helyesirást ne keverjük ide!170 kg vad disznoka ne ugass! :D
2014. jan. 29. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:

A vaddisznók nem ugatni szoktak. Neked nem csak helyesírási szótárra de néhány biológiakönyvre is komoly szükséged lesz.


Amúgy nem vagyok vaddisznó. Csak azért mert valaki egy kicsit kövér még nem disznó. De azért bírok annyit enni mint egy nagyobb malacka ez igaz... xD

2014. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kicsit kövér??? :D Te 170 kiló vagy ,összefolysz a zsirtol
2014. jan. 30. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah, de én így vagyok boldog és ezzel neked nem kéne foglalkoznod. Inkább fogyjál te, ne engem akarj lefogyasztani (amúgy sem sikerülne az tuti)
2014. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem sikerülni fog :D Nem vagyok 100 kg fölött :D De te mindig ilyen bélpooplos leszel mert az már az a kategoria!Jah és ne ide jársz sopánkodni mert senki sem szeret mert nagyon kövér vagy :) Én csak elhizott vagyok van rajtam 30 kilo felesleg..rajtam meg 100 kg felesleg van szoval én a ahelyedben kussolnék :D ugy b eszélsz minthogyha valami sportos pasi lennél :) fel se veszem amiket ide firkálsz :)
2014. febr. 7. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!