Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 35 évesen évek óta (egész...

35 évesen évek óta (egész pontosan 6 éve) nem volt semmilyen párkapcsolatom. Ezt megelőzően sem volt sok párkapcsolatom, mindössze kettő, egy másfél és egy 8 hónapig tartó. Mi lehet a baj? 35N

Figyelt kérdés

Randizgatok férfiakkal netről (munkahelyen sajnos nincs lehetőségem ismerkedni) és senki sem tetszik, egyikből sem alakul ki semmilyen kapcsolat.

Néha arra gondolok, hogy lehet velem baj és szakemberhez kellene fordulnom, ti mit gondoltok erről?



2014. jan. 20. 23:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagyok 20 éve nem volt párkapcsolatom a saját döntéseim miatt történt így van néhány problémám amit elöbb megkell oldanom
2014. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő alatt egyetlen olyan pasival sem találkoztál, aki tetszett volna, akkor tényleg a te készülékedben lehet a hiba.
2014. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló, 38 vagyok, 4.5 éve semmi, előtte kettő, egy 2 évig, egy fél évig. Mondjuk, én nem randizgatok, otthon alakul valami, régi ismerőssel, dekülföldön vagyok. Nekem se tetszik úgy általában senki, nálam ez hosszú idő, s nem is jut eszembe,ha új emberrel ismerkedek,hogy hátha kapcsolat lesz.
2014. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

De azért aktívabban keresgélsz is, és így nem volt, vagy pedig teszed a dolgod, éled az életed, különösebben nem keresed a lehetőséget (avagy várod a sültgalambot) és így nem volt? Nem mindegy. A randizgatás netről is lehet egy aktív dolog is, de ha csak hébe-hóba nézel fel, az már nem az...


Én úgy gondolom akkor kell elgondolkozni, ha tényleg netről is gyakran találkozol emberkékkel, illetve ha néha eljársz ide-oda új társaságba, s ennek ellenére semmi.

pl, hogy talán túl magasak az elvárásaid, vagy van valami ami miatt te nem jössz be a másik nemnek, esetleg volt valaki, akit még nem felejtettél el és mindenkit hozzá hasonlítgatsz....?

2014. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Egyébként ha belegondolok, én is ennyi éves vagyok, és szinte 6 éve nem volt senkim. De én nem is mélyedtem a keresésbe, mert nekem is van egy problémám, amit előtte meg kell oldanom. Sajnos nehéz a megoldás, mert nem rajtam múlik. Segítség meg nincs.

Tehát halogatom az ismerkedést, így sült galamb módjára pedig nem repült még senki.


De ha végre aktívan keresgélhetnék, tudom én sem találnék túl hamar megfelelőt.

Nekem kapásból fontos, hogy szerelmes legyek, és azt nem lehet bárkibe. Nálam nem működik az, hogy á ez kedves és rendes férfi, majd kialakul a szerelem... :)

Tök normálisan nézek ki, de azért én sem tetszem mindenkinek.

Aztán nekem is vannak ilyen-olyan elvárásaim, és a tapasztalatok után ez csak egyre bővül...

Viszont a szabad és szóbajöhető pasik száma pedig egyre kevesebb... Ilyen az élet. :)


De azért még mindig jobb válogatni és tovább egyedül lenni, mint csak azért beleugrani egy kapcsolatba, hogy azt szépen felrúgjuk idővel...

Érdemes szétnézni! Kortársaink többsége elvált, van pár gyereke, és nem ritkán idegroncs, a gyerekeik meg szenvednek tőlük, mert semmi családi béke, családi hangulat... Ez jobb? Márpedig ha valaki ímmel-ámmal választ és mond igent, csak azért, hogy legyen valakije, akkor abból jó eséllyel lesz veszekedés, válás, csonka család, szomorúság...

2014. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Vannak időszakok, amikor aktívabban keresgélek, vannak olyanok, amikor kevésbé. Sokszor mondják, hogy ne akard görcsösen, mert akkor biztosan nem jön össze. Nos nekem volt már mindenféle időszakom, volt, hogy nem is gondoltam már rá, de sehogysem jön össze semmi.

Új társaságokba nem igazán járok, így marad a net.

2014. jan. 21. 00:04
 7/34 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe a témához, hogy a netről nem a legkönnyebb kapcsolatot kialakítani szerintem.

Azokból a levelezgetésekből nem lehet megismerni nagyon valakit. És egy randi után meg elég hamar döntésre kényszerül az ember. Mert ha második, harmadik, és többedik randi van valakivel, az már szinte kapcsolatféle..., legalábbis a másik tuti annak veszi.

Szóval első randi után dönteni kell, igen, vagy nem, és akkor nagyon magyarázkodni sem kell.

De ha valakivel újra találkozunk, azzal azt jeleznénk, hogy oké, tetszik. És ha eztán mondunk nemet, akkor nehéz megmagyarzáni úgy, hogy ne sértődjön meg...


Lehetséges neked is kevés ez, inkább könnyebb nemet mondani, ha bizonytalan vagy? hát vagy az is lehet, hogy nem jött még szimpi egyed...

2014. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Általában úgy járok, hogy randizunk és többet nem keresnek. Minden indok nélkül.

Ennyire nem jönnék be a másik nemnek? Nem tartom magam csúnyának, sportolok, így az alakommal sincs baj..

Nem értem egyszerűen.

2014. jan. 21. 00:27
 9/34 anonim ***** válasza:
Ha nem a külsőddel van gond, akkor a személyiséged nem fogja meg a másik nemet... hogyan viselkedsz a randikon? Neked amúgy bejönnének a delikvensek?
2014. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Introvertált, csendes típus vagyok, a személyiség pedig hát egy adott dolog. Nem tudom, ezen lehet-e változtatni.
2014. jan. 21. 00:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!