Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet kis dózisú melatonin...

Hol lehet kis dózisú melatonin készítményt venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Kerestem már, de csak 3mg-osat találtam. Ha valaki tudja hol találok 0,3 vagy 0,5, széttörhető tablettában 1mg-osat, vagy esetleg cseppeket, az írja le ide. Köszönöm.

2014. jan. 24. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak 2 és 3 mg-os kiszerelésben van.
2014. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is hármas van. és azért ez sem valami giga erős dolog. megkérdezhetem, hogy mi a terved a 0,3-mal?
2014. jan. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A test normál melatonin termelése 0,3mg. Az egy dolog hogy Mo-n altatónak használják, az alvási ciklus helyreállításához nem kellene 3 mg.
2014. jan. 25. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Széttörhetőt nem tudok, de el lehet vágni egy szalvétán éles késsel akár több felé is. Esetleg megtörheted két kanál között és úgy eloszthatod több felé.
2014. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem alszol el tőle, akkor nem fogja visszaállítani az alvás ritmust szerintem. márpedig nálam még a 3mg sem olyan, hogy tuti elalszok tőle. ez nem valami drasztikus dolog tapasztalatom szerint. nagyon kell mellé a ráhangolódás is az alvásra, hogy ténylegesen alvás legyen a vége.


majd ha teszteled a 0,3-at jelezz vissza ide. kíváncsi vagyok a tapasztalatidra.

2014. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"el lehet vágni egy szalvétán éles késsel akár több felé is"

Csak mindegyiknél írják, hogy ezt ne csináljuk...

2015. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként azt javasolom, ha ilyen kis mennyiséget kívánsz bevinni, akkor próbáld meg a termelés fokozását. Triptofán, stb. Brit tudósok szerint... de tényleg, a meggylé... A net elég felvilágosítást ad.
2015. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!