Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyen igy lelki bekem?

Hogyan legyen igy lelki bekem?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan felek az egyetemi vizsgaimtol. Elotte napokkal mar tiszta ideg vagyok, vizsga elott nem tudok aludni, rosszul vagyok. Felek, hogy nem fognak sikerulni a vizsgaim. Ezaltal teljesen tonkreteszem magam idegileg. Erre ratesz meg 1 lapattal, hogy a csaladom tavol van, ezert nem tudok mindif hozzajuk fordulni, ha eppenseggel depis vagyok. Hogyan erjem el, hogy nyugodt legyek, teak es bogyok nelkul?
2014. jan. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem is létező dolgok miatt izgulsz? Ebbe belegondoltál már?


Nézz több David Icke előadást. Ajánlom az 'ébred már az oroszlán' előadást, youtube-on fent van.


Olyan dolgokhoz fűzöl negatív érzelmeket/érzéseket (félelem, idegesség, depresszió) amik nem is léteznek voltaképp.. ha erre igazán ráébredsz, sokkal könnyebb lesz.

2014. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes "megszokott és normális" ha az ember vizsgál előtt feszült. Semmiféle gyógyszer nem ajánlott, rontja az agyműködést.
2014. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Citromfűteát ihatsz, az enyhén nyugtató atású, de nem szedál le. Amúgy megtnauljál, az isten áldjon meg, vagy tudod az anyagot vagy nem. Nevetségesen túlliheged ezt a vizsgázósdit, ennyire azért nem tragédia.
2014. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget tanulok, kedves 3.! Logikus h nem megyek ugy vizsgazni, hoogy nem tanulok ra, megis sokkal idegesebb vagyok egyetemi vizsgak elott mint amilyen erettsegi elott voltam.
2014. jan. 24. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
és miért vagy ideges ilyenkor? ez nem egy triviális kérdés gondold végig, jól figyeld meg magad.
2014. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!