Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ismerőseimnek segítek bármiben legyen az lelki dolog vagy tanács adás egy párkapcsolattal kapcsolatban de viszonzás nincs hanem cserben hagynak?

Figyelt kérdés
Most is pl van egy kis "kapcsolati" problémám,próbáltam egy ismerősömhöz fordulni akinek anno volt gondja a párkapcsolatával,végig próbáltam segíteni lelkileg meg minden,heteken át erre most nekem van problémám írtam neki ennyit mondott hát ti tudjátok.
2014. jan. 22. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos barátságnál is igaz, mint párkapcsolatban. A többi ember annyira becsül, mint saját magad. Ha szolgálod őket, szolgának fognak tekinteni.


Nehéz megtalálni az egyensúlyt, de neked is oda kell figyelned, hogy a kapcsolataid kölcsönösen kiegyensúlyozottak legyenek és meghúzd a határokat h ne kihasználjanak.

2014. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért,mert te vagy a lelki szemetesláda.
2014. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 putyííí ***** válasza:
Mert az emberek önzőek..."ha nekem jó a többi nem is érdekel"...ebből állnak z ilyen dolgok...
2014. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 utolsó nyomorult szánalmas kóbor kutya is többet ér egy embernél.
2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tényleg észre veszem hogy mennyire önzőek még a legjobb barátomon is aki úgy nézem már nem is barát,de tényleg olyan rossz segítek valakinek mikor nekem kéne meg azt mondja oldjátok meg ti.Én bezzeg nem győztem napokig támogatni.
2014. jan. 22. 12:26
 6/11 anonim ***** válasza:

igen ekicsir nálad igen.


Egyébként meg nem igazi barátaid.

2014. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez sajnos gyakran van így. Én is tapasztaltam már, csak más téren, hogy nem mindig lehet számítani másokra.
2014. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért ez szomorú :(
2014. jan. 22. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben voltam évekig...aztán az volt a szilveszteri fogadalmam, hogy nem érdekel a lelkiismeretem, bunkó leszek...(Persze nem a szó szószoros értelmében, hanem ha jönnek h "jajj segíts", akkor pont nem érek rá, és ha látom ha baja van "nem veszem észre") Elegem lett abból, hogy én jó voltam lelkiszemetesnek, de ha nekem kellett segítség akkor sehol senki...:/ Hagytam hogy a fejemre nőjenek...

Sztem sz*rd majd le őket te is ha mennek hozzád...Ők csak irigyek, önzőek akiket csak a saját problémájuk izgat, másé nem...


L23

2014. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 13:11


Hát meg próbálom leszarni őket akkor

2014. jan. 22. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!