Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leírtam a viszonylag szomorúbb...

Leírtam a viszonylag szomorúbb, öngyilkossági kísérlettel végződő történetem olvassátok el. Mit tegyek? Merre tovább?

Figyelt kérdés
Egy éves komoly kapcsolatomnak lett vége. Hatalmas szerelem volt, a veszekedések miatt lett kimondva, hogy vége. Volt már ilyen sokszor, de sosem bírtuk pár napnál tovább egymás nélkül. De a legutóbbi komoly volt..A szakításra 3 napra, miután "elbúcsúztunk" egymástól öngyilkos akartam lenni. Mentő, gyomormosás, kórház, pszichiátriai elbeszélgetés. Minden volt. Ez történ 3 hete. Egyszer kellett mennem a pszichiáterhez, megállapította, hogy épp elméjű vagyok, és nem kell többet mennem. Összességében semmilyen a kedvem, de vannak igen gyakran "bereccsenéseim", amikor az egész életemet odaadnám egy öleléséért. Nem tudom elfelejteni. Szeretem. Róla szólt az életem, vele keltem vele feküdtem. Nem tudom, hogy kéne magam túltenni rajta, csak azt tudom, hogy ez lenne a helyes, Segítsetek kérlek szépen. Nem akarok még egyszer annyira magamalatt lenni, hogy ilyen butaságot csináljak.

2014. jan. 24. 22:24
 1/4 LamboLover ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy te hülye miért csináltad, de nem mondom.

Nagyon durva, hogy ennyire kötődsz hozzá, hogy erre vetemedtél.

Túllépni talán úgy lenne a legkönnyebb, ha új embereket ismernél meg, esetleg új embert találsz az ő helyére. (tudom, hogy nehéz). Ne legyen üresjárat az életedben, mert akkor úgy is ezen fogsz gondolkodni. Csinálj olyat amit szeretsz, ami lefoglal.


Őszintén remélem, hogy sikerül túllépned ezen, és találsz vlkit aki mellett boldog vagy. Drukkolok!!!!

2014. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

keress valami elfoglaltságot, új hobbit, sportolj és menj társaságba.

én is voltam nagyon lenn egy kapcsolat után, de az idő gyógyít! minden rendben lesz, csak idő kérdése.:)

hajrá.:) és tényleg ne csinálj ilyesmit többet, gondolj azokra, akik szeretnek. meg arra, h jobban leszel, ez tuti.

2014. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

várj.

hagyd, hogy teljen az idő.

aztán a hullámok szépen lassan kisimulnak.

ilyenek ezek a hullámok.

2014. jan. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 crystalxD válasza:
Voltam már ilyen szinten mint te, igaz nem a párom vesztettem el. De igaz, idővel könnyebb lesz, és az új emberek is sokat segítenek. Az viszont fontos hogy ne őt keresd másban, mert ha találsz hasonlót és nem lesz pont ugyan az akkor az a kapcsolat is csúnyán végződhet.
2014. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!