Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valahogy túl kéne magam tenni...

Valahogy túl kéne magam tenni rajta. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Volt egy időszakom,amikor kövér voltam körülbelül 2,2 és fél éve. Sokat csúfoltak az osztálytársaim,ez miatt hánytattam is magam. Sikerült egészséges módszerekkel lefogynom,és abbahagytam a hánytatást. De egyszerűen rettegek attól hogy kövér vagyok/leszek. A barátom nagyon megértő,próbál segiteni és mindenben támogat. Hálás vagyok neki,de ettől a félelemtől nem tudok megszabadulni. Pszichológushoz nem akarok menni. Erről senki sem tud,csak a barátom. Néha úgy érzem sikerül magam rajta túl tenni. De tegnap is olyan álmom volt ami nagyon felkavart. Azt álmodtam hogy valakik adtak nekem valamiféle italt,és újra kövér lettem és borzasztó volt..nem tudom miért álmodtam ezt. Mióta felkeltem folyamatosan hányingerem van,görcsben van a gyomrom. Valakinek van valamiféle ötlete hogy mit tegyek? Nekem fogalmam sincs. A barátom próbált segiteni már mindenhogyan,egy ideig eredményes de aztán újra kezdődik az egész. Pszichológusról szó sem lehet. Előre is köszönöm mindenkinek. 15/L
2014. jan. 25. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is voltam kövér, és a középiskoláig pokollá tették az életemet az osztálytársaim. Azóta már elég normális súlyom van, amit tartok. Mégsem félek az elhízástól. Egyszerűen nem zavarna ha pár kilóval több lennék. Tudom, hogy egészséges a súlyom, és nem dől össze a világ, ha kicsivel nehezebb vagyok. Ezen nem múlik semmi. Csinos lehetek így is, meg kicsit ducibban is. A barátom így is szeret, úgy is szeretne.

Ha tényleg nem akarsz pszichológust igénybe venni, akkor barátkozz meg lassan magaddal. Mindig találj valami szépet magadon. Nem olyat, amit csak elfogadsz, hanem amire ránézel, és nagyon tetszik. Minden nap!

Ne a hibákat keresd magadon, azzal csak elrontod a jó kedvedet. Én ezt csináltam, mikor még ducibb voltam. Igazából nem is azért fogytam, mert fogyóztam, vagy valami, csak kevesebb édességet ettem, és közben megnőttem. :D

Szóval a segíts magadon Isten is megsegít módszert javaslom. Nézz magadra úgy, mint egy gyönyörű teremtésre, aztán képzelj el egy kicsit kerekebb feneket, szélesebb csípőt, kerekebb ciciket. Ugye, hogy nem nagy gond a pluszkiló? :)

2014. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!