Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emiatt be lehet kerülni...

Emiatt be lehet kerülni pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Be kerülhetek amiatt ha egy ideje nagyon sokszor lesz dühkitörésem, és ártok vele másoknak?

2014. jan. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább menj be önként.
2014. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
A pszichiátriai osztályokat szépen megszüntették. Még olyanokat is utcára raktak, akiknek valóban ott volna a helye.ha másoknak ártasz, majd szépen megbüntetnek a tetted következményei alapján.
2014. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bárzsing ***** válasza:

#2, Te miről beszélsz? :D Pszichiátriai osztályok léteznek, bár a szcientológusok nagyon örülnének neki, ha nem lennének. :D


Kérdező, ha pszichiátriai okból lesz dühkitörésed, és közveszélyes vagy, kihívhatják rád a mentőt és bevihet. De én inkább úgy sejtem, ez nem pszichiátriai dolog, és akkor a rendőrséget hívják ki. Bár az, hogy ártasz másoknak, sok mindent jelenthet.

2014. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezzel csak börtönbe lehet kerülni
2014. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A pszichiátriai kezelés szépen, lassan kicsinálja az emberiséget. Azért van ennyi őrült, mert egy kis baj és már rögtön gyógyszert szed! Kórházban voltam, nem a pszichiártián, de ott volt egy nővér, aki a zárt osztályon dolgozott, ő mesélte, hogy az amúgy normális emberekből bolondot csinálnak. Pl. aki Rivotrilt szed, minden 3. öngyilkos akar lenni. Elgondolkodtató!


http://www.youtube.com/watch?v=0i3buI4kZWQ

2014. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy "ártok vele másoknak!"?
2014. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de sajnos nem kaptam így egyértelmű képet erről. Utolsó válaszoló:volt hogy olyan erősen ütöttem meg az öcsémet hogy felszakadt a szája és csak azért dühödtem be mert eltört mellettem egy tányért.
2014. jan. 26. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

11:13


Körülbelül annyira vagy agyhalott, mint amikor valaki egy edzőteremben oda megy hozzád és azt mondja: "Te hülye, ha fogyni akarsz ne egyél csak 2 pogácsát ebédre, meg fussál 1 órát minden nap" és te elhiszed. Szerintem meg a rivotrilról fogalmad sincs. Szedted már valaha?

2014. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen keress fel egy pszichológust, nem normális amit az öcséddel tettél!
2014. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bántasz másokat akkor rendörség intézi az ügyet és lehet börtönbe mész.
2014. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!