Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ATOMBIZTOS pszichiater...

Egy ATOMBIZTOS pszichiater elérhetosége pesten vagy kornyeke, kivisz a depresszibol? Most voltam egynél de a nő azt makogta hogy nagyon kevesen gyogyulnak meg. Nekem egy eros karakteru kellmi t csernus doki aki erot tolt az emberbe

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem lehet erőt tölteni az emberbe.

A pszichiáterek pedig nem gyógyítók, hanem gyógyszerkereskedők.



Tehát..


A depresszió általában egy gyulladásos állapot a szervezetben, és elfojtott harag a tudatalattiban.


Tehát el kell kezdeni gyulladáscsökkentő táplálkozást (pl. paleo) és mellette mozogni, lehetőleg taichizni vagy aikidozni.


Mellette nem árt lecsendesíteni és elengedni az érzelmeket, ehhez sokat segít ha az ember megismeri a holografikus világ elméletét. Itt értelmét veszti a depresszió.. el kell tudni engedni, ebben pszichiáter aligha tud segíteni.


Pszichológus tud, beszélgetéssel, pszichoterápiával.

2014. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én pszichoterapeuta dokihoz járok..ha gondolod megadom a számát.
2014. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichológust tudok ajánlani, nagyon jót. Engem kihozott a depresszióból, de azért legyél tisztában vele, hogy ez egy nagyon hosszú és nehéz folyamat, amíg teljesen rendbejössz. Csodát ne várj, mert te is kellesz a gyógyuláshoz! Nem két nap, nem is két hét...
2014. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A paleos-nak üzenem, hogy legyen szíves ne gyógyszer kereskedőzze le a pszichiáter orvosokat! (nem vagyok az, nem azért írtam)
2014. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki a paleós válaszoló, de én mocskosul megvetem azt az emberellenes tevékenységet, azt az ÁRULÁST amit a pszichiátria csinál.


Nem gyógyszerkereskedők, hanem maga a gyógyszermaffia. Undorító, ahogy embereket tesznek tönkre a maguk szánalmas kis boldogulásáért. Rohadt hüllőbérencek.. ha egyszer ráébrednek arra amit tesznek.. ha haláluk után tényleg megvilágosodnak az emberek, akkor az a lelkiismeret furdalás amit átélhetnek.. nem irigylem őket.


Voltaképp sajnálni is lehetne azokat, akik mások szenvedéséből élnek, másokat tesznek tönkre. Ennyi öröm maradt az életükben.. embereken kísérletezni.. milyen élet az övék?


Lehet ők is csak áldozatok..

2014. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na akkor én meg annyit mondok, hogy egyaránt elítélem a szcientológus paleo táplálkozást és a pszichiátereket is. Mindkettőben az a közös, hogy erősen profitorientáltak...


Leghatékonyabb és legegészségesebb a pszichoterápia. Csak ahhoz is mélyen a zsebbe kell nyúlni...

2014. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leghatékonyabb a pszichoterápia, csak profitorientált?


Na, pl. a paleo is ilyen hatékony, csak nem profitorientált. Egyszerűen sem a hulladék műkaja, sem az igazi étel nincs ingyen. Soha nem is volt..

2014. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-osnak üzenem:

2 éves holisztikus paleo-s vagyok és ennek ellenére alapvetően tartózkodom a paleo elnevezéstől is. Ön valószínűleg semennyire sem az, mivel nem tudja szétválasztani azt az oldalát amiről szót ejtett, és azt ami miatt én tartózkodom ezen nevén való említését. Van ennek az irányzatnak olyan oldala, ami elhatárolódik. Csak abban az esetben működik, ha a személy megkapná a teljes körű terápiás követét, szabályzott módon. De ez még a paleo-n, bocsánat evolúciós szempontok szerint egyénre illesztett étrend és életviteli módszertanon belül is olyan, mint a fehér holló. Ettől még nem igaz, hogy csak az létezik, amit említ, sőt, maga a gondolkodás mód, elv kikéri magának ezt a fajta megbélyegzést. Aki irgalmatlanul mélyre beleásta magát, az tudja, hogy nem így indult az egész, és miért fertőződött ugyanúgy az emberi gyarlóságok jellegzetességeivel. Önjelölt bátor próbálkozók egy részének sikerült, ez inkább a szerencsének köszönhető, a többiek pedig egyedül maradnak segítség hiányában. Ez viszont nem a evolúciós gondolkodásmód és tudományos alapok hibája. Nagyon nagyon kevesen ismerik vagy élték át az itt jelenlévők közül azt amit én, és jó néhány sorstársam, pedig én is az ablakpárkányon kívül csücsülők közé tartoztam, aki az alkalmat várta mikor lesz eléggé alja érzés ahhoz, hogy ne befele másszak.

Egyáltalán nem kívánom megkérdőjelezni a terapeuták létjogsultságát, isten őrizz, de amit ma ez a szakma alulfejlettség szintjén mutat az borzalmas. A mentális betegségekben sokkal nagyobb jelentősége és befolyása van a belgyógyászati, anyagcsere, edokrinológiai hatásoknak, állapotoknak, mint azt bárki el tudná képzelni. Szeretnék mutatni, vagy mutasson nekem bárki olyan embert, aki a legsúlyosabb kezeletlen szorongásos depressziós állapotból 2-4 hét alatt továbbra is gyógyszeres kezelés nélkül szinte tünetmentessé vált.

Hogy akkor miért nem ezen a vonalon művelik? Na, ezaz..

2015. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!