Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyógyszerek mellékhatása...

A gyógyszerek mellékhatása kihagyás után újra kijön?

Figyelt kérdés

Szóval; én border line-os vagyok és kényszerbeteg és ennek az lett a következménye, hogy pánikrohamaim lettek és következményként megvágtam magam, végül nem bírtam és az öngyilkosságba menekültem. Titokban mindig bevettem egy rahedli gyógyszert és vártam a halálr, elálmosodtan, elaludtam, de felébredtem... Egy idő után már szenvedélyemmé vált a halál és már nem bírtam leállni a kísérletekkel... Amíg egyszer egy barátnőm el nem vette a gyógyszereim és be nem vitt dokihoz. Be akartak fektetni de inkább kiegyeztünk anba hogy hoztáköltözöm egy rokonomhoz. Így esett hogy rexetinnel és stimulotonbal kezdtek kezelni. Az elején első 3 hét bőgésekből álló kontrollálhatatlan érzelmek áradata volt... Nem bírtam magammal, eddig zárkózott voltam és bőgő masinává váltam... De beállt a gyógyszer és visszaköltözhettem. Án egy idő után, nem tudom miért, de erôs pánikok voltak bennem... Gyógyszert váltottak mert rexetintől valami miatt fura módon vizelet tartási gondjaim lettek. Keget ezért? Mindegy, lébyeg, hogy családa falra mászott tőlem és egy jó barátnőmmel úgymegutáltattam magam, hogy szóba se áll velen, sőt, pszichológusi havaslatra béjén kell hagynom.

Ekkor úgy éreztem, feladon, leálltam a gyógyszerekkel. Főleg, hogy vizsgaidőszakom volt... Eleinte ment, jobban voltam... De mostanra furán érzem magam; nem birok telefonálni, folyton olyan érzésem van, csak szalad az idő, múlnak a napok és nem várom a holnapot decsak múlik és itt vagyok... És ami legjobban megijeszt; kontrolálhatatlan düh.

Annyira hogy már verésbe fajult a részemről. Tegnap volt az utolsó vizsgám, felhívtamvolna pszichllógust, de ijedtemben leraktam, múltkori jó barátnőm, de úgy se érdekli, hogy vagyok és csak teher lenne neki a hívásom és ha vége van, el kell fogadnom. Így úgy döntöttem itt kérdezem meg; elmúlt az önfyilkossági vágyam, nemértek késztetést a halálhoz... De, ha most szedem újra stimulotont és rivitrilt, ugye nem jön vissza? Illetve ez az érzelmi csapongás újra megtörténik az első 3 hétben? Fél - 1 hónapja nem szedem a gyógyszereim, de most érzem, muszáj újra szednem, már csak vizsgaidőszak végét vártam, mert féltem, leszedálnak a gyógyszerekés nem tudok tanulni.



2014. jan. 29. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Időnként kihagyás nélkül is!

De ha kihagysz és előtte is olt az elején akkor igen, lesz.

2014. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!