Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichiáter által felírt...

Ha pszichiáter által felírt gyógyszert szednék az milyen mértékben befolyásolná egyetemi tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy eléggé szorongok és ha pszichiáterhez megyek ezzel, tudni szeretném, hogy ez mennyire befolyásolja a tanulást. Azért szeretnék gondolkodni is.
2009. dec. 5. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha felír valami nyugtatót,attól biztos nem fogsz tudni tanulni,rossz esetbe még ébren maradni sem.A gyógyszer egyébként nem oldja meg az ilyen problémákat,csak elnyomja.
2009. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj... Én is rettenetesen sokat szorongok, sok problémám volt is már, és van is, amik elsőre jelentéktelennek tűnnek, de valójában nem azok.

Mitől szorongsz? Bármi is az, lehet segíteni rajta.

Írd le egy papírra, hogy milyen jó dolgokban van részed az életben. Sportolj valamit, a jógát tudom neked nagyon melegen ajánlani. Alakíts ki rendszeres napirendet, egyél egészségesen.

Ha bővebben leírod, hogy mi a baj, akkor próbálok neked segíteni.


Én 18 éves (lány) vagyok, sok dolog volt már, ami miatt szorongtam (mint már mondtam), de mindig igyekeztem magamban lerendezni a dolgokat, nem szedtem sosem gyógyszert, és még alkoholhoz sem nyúltam soha.


Amúgy azok a gyógyszerek legtöbbször többet ártanak, mint használnak. Rengeteg mellékhatással kellene szembenézned, és rá is szoktál valószínűleg. Valamint, ahogy már az első válaszoló megmondta: Az ok, ami a szorongásodat kiváltotta, szépen ott is marad.

2009. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen megy ismerkedni, beszélgetni. Félek az emberektől, néha még a köszönés is nehezen megy, szinte rosszul vagyok ahogy jön szembe egy ismerős.

Feljönnek az emlékek, ahogy régen piszkáltak az osztálytársaim, félek, h történik hasonló.

Rengeteget sportolok, azzal nincs baj.

2009. dec. 6. 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el a keresztény diákkörbe, onnan nem fognak kinézni még akkor sem, ha nem vagy hívő.
2009. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!